ایستگاه خبر

بودجه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری SkyBridge برای صندوق سرمایه‌گذاری الگورند

شرکت مدیریت دارایی SkyBridge Capital چند روز گذشته در کنفرانس سالانه‌ی مالی SALT خبر از توسعه‌ی صندوق سرمایه‌گذاری بورس (ETF) خود داد. در این بیانیه همچنین به برنامه‌ی تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری الگورند (ALGO) نیز اشاره شد.

الگورند یک شبکه‌ی غیرمتمرکز خودمحور مبتنی بر بلاک‌چین است که بستر مناسبی برای بسیاری از اپلیکیشن‌ها محسوب می‌گردد. در زمان نگارش این خبر الگورند در جایگاه هجدهم بازار رمز ارزها قرار داشته و هر واحد از آن ۲.۰۳ دلار ارزش دارد.

صندوق سرمایه‌گذاری الگورند

آنتونی اسکاراموچی، بنیان‌گذار شرکت Skybridge، که مسئول سابق ارتباطات کاخ سفید نیز بوده است در مصاحبه‌ی اخیرش از اختصاص بودجه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری برای این صندوق خبر داد. طبق اظهارات وی ارزش فعلی سرمایه‌گذاری شرکت وی در حوزه‌ی رمزنگاری بیش از ۷۰۰ میلیون دلار است که این مبلغ در آینده با رشد مواجه خواهد شد.

SkyBridge آخرین شرکتی است که برای تاسیس یک ETF مبتنی بر رمز ارزها درخواست خود را ثبت نموده است. این ETFها که First Trust SkyBridge Crypto Industry و Digital Economy ETF نام دارند مستقیما با دارایی‌های رمزنگاری شده در ارتباط نیستند، بلکه ۸۰ درصد از پورتفولیوی خود را در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که با چنین دارایی‌هایی تعامل دارند.

بنابراین SkyBridge به فهرست بلندبالای شرکت‌هایی ملحق شده است که هم‌اکنون برای تایید ETF خود منتظر رای مثبت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) آمریکا هستند. لازم به‌ذکر است که SkyBridge در گذشته درخواست‌هایی برای تاسیس ETFهای انحصاری بیت‌کوین و اتریوم به SEC ارائه نموده است.

این شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری پس از افزودن بیت‌کوین به پورتفولیوی مالی خود در جولای سال جاری سود قابل‌توجهی را کسب کرده و در این زمینه بسیار موفق بوده است.

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه‌گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاک‌چین

Source

https://coiniran.com/?p=47575
دکمه بازگشت به بالا