ایستگاه خبر

در بحبوحه کاهش شدید ارزش بازار SkyBridge هم برداشت‌ها را متوقف کرد

SkyBridge Capital نیز برداشت از یکی از صندوق‌های رمز ارزی خود را متوقف کرده است. با این حال، بنیانگذار SkyBridge آنتونی اسکاراموچی وارد عمل شد تا به مشتریان اطمینان دهد که تعلیق موقتی است و هیچ کدام از دارایی‌‌ها در معرض خطر لیکوئید شدن نیستند.

SkyBridge و توقف برداشت‌ها

اسکای بریج کپیتال اعلام کرد که برداشت از صندوق Legion Strategies خود را به طور موقت متوقف می‌کند. این حرکت توسط آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge، دیروز در مصاحبه‌ای، پس از چندین گزارش در مورد توقف از طریق منابع ناشناس، تأیید شد. وی همچنین افزود که هیچ کدام از دارایی‌ها در معرض خطر نیستند زیرا صندوق از هیچ اهرمی استفاده نمی‌کند. اسکاراموچی اظهار داشت:

«هیئت مدیره ما تصمیم گرفت که به طور موقت برداشت‌‌ها تعلیق کند تا زمانی که بتوانیم سرمایه را در صندوق جذب کنیم. این صندوق بدون اهرم است، بنابراین قطعاً هیچ ترسی از لیکوئید شدن وجود ندارد و حدود ۱۸ درصد از صندوق در کریپتو سرمایه‌گذاری شده است

فقط یک تعلیق موقت

آنتونی اسکاراموچی پس از تأیید این خبر مبنی بر اینکه صندوق Legion Strategies، یکی از صندوق‌هایی که توسط SkyBridge Capital مدیریت می‌شود، به طور موقت برداشت را متوقف می‌کند، درگیر مشکلاتی شد. وی اظهار داشت که Legion Strategies مستقر در جزایر کیمن، حدود ۲۵۰ میلیون دلار را مدیریت می‌کند که از این میزان تنها ۱۸ درصد یا حدود ۴۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری‌های مربوط به ارزهای دیجیتال تشکیل شده است.

در حالی که گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد تصمیم به تعلیق برداشت وجود دارد، اکثر آن‌ها معتقدند که این تعلیق ناشی از احساسات نزولی در بازار رمز ارزها است که کاهش قابل توجهی داشته است. با این حال، اسکاراموچی اظهار داشت هیئت مدیره به تعلیق موقت برداشت‌ها رأی داده است زیرا صندوق با مشکلاتی در فروش سهام خصوصی مواجه است که حدود ۲۰ درصد از پرتفولیوی صندوق را تشکیل می‌دهند. سهام شرکت‌های خصوصی به طور سنتی برای فروش چالش برانگیزتر هستند. یکی از سرمایه‌گذاری‌های خصوصی این صندوق در صرافی FTX به رهبری Sam Bankman-Fried است.

حامی پرحاشیه ارزهای دیجیتال

اسکاراموچی کار سرمایه‌گذاری خود را با حضور در گلدمن ساکس آغاز کرد. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۷ او را به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید منصوب کرد. با این حال، دوران تصدی اسکاراموچی تنها یازده روز به طول انجامید تا اینکه با اصرار جان کلی، رئیس کارکنان کاخ سفید، از سمت خود برکنار شد.

با این حال، از زمان خروج از کاخ سفید، اسکاراموچی به یکی از حامیان سرسخت ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین تبدیل شده است. او همچنین تلاش‌های زیادی برای لابی‌گری از طرف صنعت کریپتو انجام داده است. SkyBridge Capital همچنین در مرکز تلاش‌ها برای سازماندهی GMI PAC، یک کمیته اقدام سیاسی بود که برای تأثیرگذاری بر انتخابات و سیاست‌های دولت تشکیل شد.

 

پیشنهاد مطالعه: رخداد تسلیم بازار (Market Capitulation) در ارزهای دیجیتال چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=57519
دکمه بازگشت به بالا