ایستگاه خبر

شرکت سیمپلکس عضو جدیدی از ویزا در اتحادیه اروپا

شرکت سیمپلکس، ارائه‌دهنده خدمات ارز فیات به شرکت‌های رمزارزی، به یکی از اعضای اصلی ویزا در اروپا تبدیل شده است. شرکای سیمپلکس می‌توانند کارت‌های معتبر رمزارز را به کاربران خود ارائه دهند.

حالا شرکت سیمپلکس (Simplex) می‌تواند کارت‌های اعتباری ویزا را که شامل صرافی‌ها و کیف‌پول‌های رمزارز مختلف هستند، صادر کند. شرکت سیمپلکس یک شرکت ارائه دهنده خدمات کسب و کار به شرکت‌های دیگر است.

نیمرود لحاوی، مدیر ارشد این شرکت، ماه‌ها پیش عنوان کرده بود که در حال همکاری با شرکت ویزا هستند. بر طبق صحبت‌های وی، شرکای سیمپلکس از این پس می‌توانند قابلیت خرید با رمزارز را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این امکان در هر نقطه‌ای که کارت‌های ویزا اعتبار دارند فراهم است.  فعالیت به عنوان عضو اصلی ویزا، نه تنها به خود این شرکت بلکه به توسعه روند پذیرش رمزارز‌ها نیز کمک می‌کند.

این خبر خوب، کمتر از یک ماه پس از راه‌اندازی خدمات بانکداری جدید این شرکت، منتشر شده است. این خدمات با هدف فراهم آوردن امکان  روش‌‌های پرداخت جهانی و محلی از سوی شرکت‌‌های رمزارزی برای کاربران خود، ارائه شده است. نیمرود لحاوی باور دارد که این قدم به شرکت‌های رمزارزی در توانمندسازی کاربرانشان کمک شایانی می‌کند.

هفته گذشته، شرکت صادرکننده کارت‌‌های اعتباری رمزارزی، Wirex، توانست خود را به عنوان عضو اصلی ویزا در اروپا معرفی نماید. البته به عقیده‌ی لحاوی، مدیر سیمپلکس، این دو عضویت با هم متفاوت هستند.

عضویت شرکت سیمپلکس با هدف توامندسازی اکوسیستم انجام شده است. شرکت‌های رمزارزی می‌توانند کارت‌های معتبر رمزارز را به کاربران خود ارائه دهند. سیمپلکس به عنوان یک شرکت پرداخت قابل اعتماد و کاملا قانونی، می‌تواند در دسترس‌پذیری و پذیرش رمرارز‌ها را بیش از پیش توسعه دهد.

|| بیشتر بخوانیم: توضیح توکن ‌های عرضه پرکشش (Elastic supply tokens)

منبع

https://coiniran.com/?p=42854
دکمه بازگشت به بالا