ایستگاه خبر

توقف فعالیت ۲۶ مزرعه استخراج بیت کوین در سیچوآن چین

دولت سیچوان دستور تعطیل کردن ۲۶ مزرعه استخراج بیت کوین را تصویب کرد. این دستور همچنین خواستار بازرسی از سایر مزارع منطقه است.

سیچوان پایان استخراج بیت کوین در این منطقه را اعلام کرد

مرکز انرژی سیچوان و کمیسیون توسعه و اصلاح، امروز، نامه‌ای را منتشر کردند که در آن دستور تعطیلی ۲۶ مزرعه استخراج بیت کوین که مستقیماً از تولیدکنندگان انرژی دولتی برق دریافت می‌کردند، صادر شده بود.

این دو آژانس همچنین به مقامات محلی دستور داده‌اند که تا ۲۵ ژوئیه گزارشی از فعالیت‌های سایر مراکز استخراج گزارش‌نشده در این منطقه ارائه دهند.

متن دستور امروز در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. این بیانیه به ۲۶ شرکت دستور توقف فعالیت داد و از تولیدکنندگان انرژی محلی، مقامات شهرداری و سایر ارگان‌های دولتی خواسته تا در مورد سایر مزارع استخراج منطقه گزارش تهیه کنند.

سیچوان پس از مغولستان و سین کیانگ آخرین منطقه از سه منطقه استخراج بیت کوین بود. ماه گذشته، پس از صدور بخشنامه‌ای از سوی شورای ایالتی کشور، مزارع در سین‌کیانگ مجبور به تعطیل کردن عملیات خود شدند و معادن با مصرف انرژی بالا و غیر مسئولانه را وادار به توقف فعالیت کردند.

برخلاف مغولستان و سین کیانگ که برای سوخت زغال‌سنگ می‌سوزانند، سیچوان بیشتر با استفاده از ایستگاه‌های برق آبی تولید برق می‌کند. این بدان معنی است که منطقه در فصل اوج بارندگی دچار مازاد انرزی می‌شود.

مقامات سیچوآن مناطق ویژه‌ای را را برای ترویج استخراج بیت کوین ایجاد کرده بودند. علاوه بر این، آن‌ها در جلسه اوایل ماه جاری دستور دولت مرکزی برای تصمیم‌گیری در مورد سرنوشت صنعت استخراج را بررسی کردند. نامه امروز اهداف آن‌ها را روشن ساخته است.

از صبح امروز، کل مقدار استخراج شبکه بیت کوین به ۱۱۱ هگزاهش در ثانیه (EH / s) کاهش یافته بود، این رقم در ماه گذشته ۱۶۰ EH / s بود.

در حالی که این صنعت شاهد تغییر جهت به آمریکای شمالی و سایر مناطق غربی است، به دلیل تعجیل ماینرها به مهاجرت از چین، در کوتاه‌مدت ممکن است هش‌ریت بیت کوین شاهد سقوط بزرگتری باشد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=46134
دکمه بازگشت به بالا