ایستگاه خبر

شرکت ShipChain دعوی ICO را با قانون‌گذاران اوراق بهادار حل و فصل می‌کند!

شرکت ShipChain یک شرکت مدیریت و ردیابی تدارکات است که دعوی خود را با کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به پایان رسانده و آن را حل و فصل کرده است. این شرکت در جریان ICO خود حدود ۲۷.۵ میلیون دلار سرمایه را از طریق فروش توکن SHIP جمع‌آوری کرد. قانون‌گذاران معتقدند که در این عرضه اولیه، اوراق بهادار ثبت‌نشده به فروش رفته است و این عرضه اولیه در هیچ یک از زمینه‌های معافیت موجود معتبر نیست.

ShipChain تعداد ۱۴۵ میلیون از توکن‌ها خود را برای ۲۰۰ فرد یا گروه صادر کرد و این صدور توکن قبل از آن صورت گرفت که کمسیون بورس در مورد مشکلات قانونی این ICO هشدار دهد. ShipChain اینک وارد مسیر مصالحه شده است و قرار است که همه توکن‌های SHIP باقیمانده را که تحت کنترل شرکت و یا مدیران شرکت است به یک مدیر صندوق انتصابی انتقال دهد.

انتظار می‌رود که ShipChain بیانیه‌ای را در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی خود در مورد این حل و فصل و نتیجه آن بیرون دهد. البته باید کلمات و عبارات به کار رفته در این بیانیه به شیوه‌ای باشند که مورد تایید قانون‌گذاران اوراق بهادار باشد. این شرکت سپس موظف است که نتیجه را به صرافی‌ها و پلتفرم‌هایی که از این توکن استفاده می‌کنند، در قالب عبارات و کلمات مورد تایید کمسیون بورس ارسال کند.

شرکت ShipChain اعلام کرده که قرار است فعالیت‌های خود را کلا متوقف کند. کمسیون بورس با ۲.۰۵ میلیون دلار رضایت داده است و این برابر با همه دارایی‌های باقیمانده شرکت است. این حل و فصل اقدام اجرایی را به نسبت شرکت ایجاد می‌کند و مدیران آن را به پایان کار خود می‌رساند. در عین حال، تلاش خواهد شد که سرمایه‌گذاران دیگر وارد سرمایه‌گذاری در این کوین‌های ثبت‌نشده نشوند. این جریان هشداری برای همه عرضه‌های اولیه کوین است و نشان می‌دهد که این عرضه‌های اولیه باید با همه قوانین اوراق بهادار منطبق باشند.

source

https://coiniran.com/?p=42773
دکمه بازگشت به بالا