ایستگاه خبر

شیباریوم رکورد جدیدی را در تعداد تراکنش‌های خود ثبت کرد

داده‌های موجود در Puppyscan نشان می‌دهد ابزار شیباریوم همچنان در مقیاس وسیع در حال گسترش است. تعداد کل تراکنش‌ها در Puppynet افزایش یافته و نقطه عطف جدید حیرت‌آوری را ثبت کرده است.

افزایش تعداد تراکنش‌های شیباریوم

داده‌های Puppyscan نشان می‌دهد تعداد کل تراکنش‌های پردازش شده توسط پاپی‌نت شیباریوم بتا از 20 میلیون فراتر رفته و به 20,517,714 رسیده است که نشان‌دهنده یک افزایش حیرت‌آور است.

آخرین رکورد معاملات در 31 مه مشاهده شد که تعداد روزانه آن به 668,209 رسید. تعداد کیف پول‌ها در شبکه آزمایشی شیباریوم نیز اخیراً رکورد جدیدی را به ثبت رسانده و از سطح 16 میلیون بالاتر رفته است.

تعداد کیف پول‌های رمزارزی پیوند شده اکنون به 16729703 می‌رسد. پاپی‌نت پس از بیش از یک سال انتظار و ماه‌ها تلاش سخت توسط تیم Shiba Inu در 11 مارس راه‌اندازی شد.

راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم به تعویق می‌افتد؟

اخیراً، یکی از اعضای برجسته تیم Shiba Inu، که در توییتر با نام @LucieSHIB شناخته می‌شود، اظهار داشت که شیباریوم «در بهترین زمانی» که بازار ارزهای دیجیتال شروع به بهبودی کند، وارد بازار خواهد شد. این نقل قول ممکن است پیش‌بینی تأخیر در راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم به نظر برسد. قبل از آن، اعضای تیم SHIB، از جمله لوسی و شیتوشی کوساما، از جولای و آگوست به عنوان زمان‌های احتمالی انتشار یاد کرده بودند.

این توییت توسط لوسی پس از آن منتشر شد که بازار کریپتو در آخر هفته با فروش گسترده‌ای مواجه شد، پس از آن که رگولاتورها ایالات متحده یک ضربه دیگر به صنعت کریپتو زدند. شیبا اینو نیز تحت تأثیر آن قرار گرفت و در روز شنبه بیش از 30 درصد کاهش یافت. قیمت این رمزارز در آن روز با 0.00000594 دلار بسته شد که به نسبت ارزش قبلی آن یعنی 0.00000776 دلار کاهش یافته بود.

در زمان نگارش این مقاله، این رمزارز محبوب میم در حال تغییر  در حدود قیمت 0.00000663 دلار است و کمی بهبود یافته است.

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا