ایستگاه خبر

نسخه آزمایشی شیباریوم ، راه‌حل لایه دو شبکه شیبا اینو، هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

طبق گفته یکی از فعالان کلیدی اکوسیستم میم‌کوین (memecoin)، راه‌حل لایه 2 شیباریوم (Shibarium)  که جامعه شیبا اینو مدتها در انتظارش است هفته آینده در فاز بتا راه‌اندازی خواهد شد.

حساب رسمی توییتری «بون شیباسواپ» (Bone ShibaSwap) به تازگی در یک توییت که به سرعت دست‌ به دست شد از تاریخ راه‌اندازی این شبکه خبر داده است.

موضوعات جالب توجه برای همه:
1. تأیید شده است که شیباریوم در فاز بتا هفته آینده منتشر خواهد شد.
2. بیش از یک میلیون دارنده شیبا با کارمزدهای بسیار کم، می توانند توکن bone را بخرند و با هر تراکنش، توکن Shib را می‌سوزانند.
3. برای همه چیز در اکوسیستم شیبا به توکن‌های توکن bone نیاز دارید.

— BoneShibaSwap (@BoneShiba) 21 فوریه 2023

شیباریوم به گونه‌ای طراحی شده است که مشابه دیگر راه‌حل‌های مقیاس‌بندی لایه ۲ مانند پالیگان (MATIC) باشد.

شبکه جدید به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد توکن‌های شخصی سازی شده را در اکوسیستم شیبا اینو ایجاد کنند. همچنین انتظار می‌رود سرعت تراکنش، به طور قابل توجهی افزایش یابد و هزینه‌های گس کم شود.

راه‌حل‌ مقیاس‌پذیری شیباریوم از BONE به عنوان نشانه حاکمیتی خود استفاده می‌کند و تمام هزینه‌های گس در اکوسیستم با توکن BONE پرداخت می‌شود.

تاریخ عرضه هر دو نسخه بتا و رسمی شیباریوم هنوز به صورت دقیق مشخص نشده و بحث‌های زیادی را برانگیخته است. شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) توسعه‌دهنده اصلی پروژه گفته است برای جلوگیری از سرخوردگی ناشی از تأخیرهای احتمالی در مسیر توسعه، تاریخ مشخصی را اعلام نمی‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا