ایستگاه خبر

شیبا اینو محبوب‌ترین رمز ارز ۲۰۲۱ در سایت CoinMarketCap شد!

می‌توان سال ۲۰۲۱ را برای شیبا اینو (SHIB) بسیار مطلوب دانست، زیرا این میم‌ کوین موفق شد تا به شاخص‌های متعددی دست یافته و موفقیت‌های خوبی را کسب کند. این توکن که گاهی از آن با نام «قاتل دوج‌کوین» یاد می‌شود، پربیننده‌ترین رمز ارز سال ۲۰۲۱ در سایت CoinMarketCap بوده است و توانسته است از دارایی‌های باارزشی مانند بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین سبقت بگیرد.

پربیننده‌‌ترین رمز ارز سال ۲۰۲۱

طبق داده‌های سایت CoinMarketCap، از میم کوین شیبا اینو در دوازده ماه گذشته بیش از ۱۸۸ میلیون مرتبه بازدید شده است که این رقم ۴۳ میلیون بار بیشتر از بازدید بیت‌کوین بوده است. در جایگاه سوم و پس از بیت‌کوین، دوج‌کوین با تعداد بازدید ۱۰۷ میلیون مرتبه و کاردانو و اتریوم به‌ترتیب با ۸۶ و ۸۱ میلیون بازدید در مقام چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.

شیبا اینو محبوب‌ترین رمز ارز 2021 در سایت CoinMarketCap شد!

نکته‌ی جالب توجه آن است که علی‌رغم عمر ۱۵ ماهه‌ی SHIB، این توکن درحال حاضر سیزدهمین دارایی برتر بازار کریپتو ازلحاظ حجم سرمایه است.

SHIB که در ماه اکتبر و در یک بازه‌ی چهار روزه یک جهش ۱۳۳ درصدی داشت، توانست تا به یک اوج‌قیمت تاریخی ۰.۰۰۰۰۸۸ دلاری دست یابد و روند گاوی پیوسته‌ی این میم کوین ارزش بازار آن را به بیش از ۴۱.۵ میلیارد دلار رسانید و دربین ۱۰ دارایی برتر بازار قرار گرفت.

محبوبیت شیبا اینو بین صرافی‌های بزرگ

به عناوین شیبا اینو باید محبوبیت همزمان آن بین صرافی‌ها و کاربران را نیز افزود. صرافی پرآوازه‌ی کرکن (Kraken) در ماه پیش با پست توئیتی اعلام کرد که درصورت دریافت بیش از ۲۰۰۰ نظر موافق، پشتیبانی از SHIB را به خدمات خود می‌افزاید. درکمال تعجب این توئیت با ۴۱۰۰۰ نظر مساعد روبرو شد و به دومین توئیت محبوب تاریخ این صرافی بدل گشت.

داده‌های تهیه‌شده از سوی شرکت پیشروی Global Data خبر از افزایش ۱۶۰۰۰ درصدی گفتگو درمورد شیبا اینو را در شبکه‌های اجتماعی می‌دهد، رقمی که حاکی از ضریب رشد بالای این توکن درمقایسه با سایر رمز ارزهای برتر می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

Source

https://coiniran.com/?p=48975
دکمه بازگشت به بالا