ایستگاه خبر

شیبا اینو محبوب‌ترین رمز ارز 2021 در سایت CoinMarketCap شد!

می‌توان سال 2021 را برای شیبا اینو (SHIB) بسیار مطلوب دانست، زیرا این میم‌ کوین موفق شد تا به شاخص‌های متعددی دست یافته و موفقیت‌های خوبی را کسب کند. این توکن که گاهی از آن با نام «قاتل دوج‌کوین» یاد می‌شود، پربیننده‌ترین رمز ارز سال 2021 در سایت CoinMarketCap بوده است و توانسته است از دارایی‌های باارزشی مانند بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین سبقت بگیرد.

پربیننده‌‌ترین رمز ارز سال 2021

طبق داده‌های سایت CoinMarketCap، از میم کوین شیبا اینو در دوازده ماه گذشته بیش از 188 میلیون مرتبه بازدید شده است که این رقم 43 میلیون بار بیشتر از بازدید بیت‌کوین بوده است. در جایگاه سوم و پس از بیت‌کوین، دوج‌کوین با تعداد بازدید 107 میلیون مرتبه و کاردانو و اتریوم به‌ترتیب با 86 و 81 میلیون بازدید در مقام چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.

شیبا اینو محبوب‌ترین رمز ارز 2021 در سایت CoinMarketCap شد!

نکته‌ی جالب توجه آن است که علی‌رغم عمر 15 ماهه‌ی SHIB، این توکن درحال حاضر سیزدهمین دارایی برتر بازار کریپتو ازلحاظ حجم سرمایه است.

SHIB که در ماه اکتبر و در یک بازه‌ی چهار روزه یک جهش 133 درصدی داشت، توانست تا به یک اوج‌قیمت تاریخی 0.000088 دلاری دست یابد و روند گاوی پیوسته‌ی این میم کوین ارزش بازار آن را به بیش از 41.5 میلیارد دلار رسانید و دربین 10 دارایی برتر بازار قرار گرفت.

محبوبیت شیبا اینو بین صرافی‌های بزرگ

به عناوین شیبا اینو باید محبوبیت همزمان آن بین صرافی‌ها و کاربران را نیز افزود. صرافی پرآوازه‌ی کرکن (Kraken) در ماه پیش با پست توئیتی اعلام کرد که درصورت دریافت بیش از 2000 نظر موافق، پشتیبانی از SHIB را به خدمات خود می‌افزاید. درکمال تعجب این توئیت با 41000 نظر مساعد روبرو شد و به دومین توئیت محبوب تاریخ این صرافی بدل گشت.

داده‌های تهیه‌شده از سوی شرکت پیشروی Global Data خبر از افزایش 16000 درصدی گفتگو درمورد شیبا اینو را در شبکه‌های اجتماعی می‌دهد، رقمی که حاکی از ضریب رشد بالای این توکن درمقایسه با سایر رمز ارزهای برتر می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا