ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

نرخ سوزاندن شیبا اینو (SHIB) علیرغم کاهش اخیر ۳۹۳ درصد افزایش یافت

شیبا اینو (SHIB) علیرغم آخرین رکود قیمت که گریبانگیر این دارایی شده است، شاهد افزایش ۲۴ ساعته نرخ سوزاندن خود بوده است. این دارایی پس از افت به زیر ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار در محدوده ثابتی به معاملات خود ادامه داد.

شیب‌برن (Shibburn)، ردیاب غیررسمی سوزاندن شیبا اینو، در یکی از آخرین پیام‌های ساعتی خود توجه عموم را به افزایش اخیر جلب کرد. داده‌ها حاکی از آن است که میزان توکن‌سوزی در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹۳ درصد افزایش یافته است.

در حالی که این متریک چشم‌انداز مطلوبی را برای شیبا اینو پیش‌بینی می‌کند، در مقایسه با داده‌های تاریخی و کمپین برزگ‌تر سوزاندن کم است. قابل ذکر است که افزایش ۳۹۳ درصدی در میزان سوزاندن تنها با سوزاندن ۱۵۵.۹ میلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ایجاد شده است.

علاوه بر این، علیرغم افزایش روزانه ۳۹۳ درصدی، میزان سوزاندن طی هفته گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. نرخ سوزاندن هفتگی در حال حاضر در حد ناچیز ۳۵۸.۶ میلیون توکن SHIB است. با این سرعت، بیش از ۲۷۸۸ هفته یا ۵۳ سال طول می‌کشد تا ۱ تریلیون توکن از عرضه ۵۸۹ تریلیون را بسوزانند.

با توجه به نرخ سوختگی دائماً دلسردکننده، جامعه از افزایش نرخ سوزاندن دفاع کرده است. انتظار می‌رود شیباریوم، راه‌حل بعدی مقیاس‌پذیری لایه ۲، پشتیبانی زیادی را برای اکوسیستم فراهم کند.

یک نهنگ ۲.۴ تریلیون شیبا اینو را منتقل کرد

در همین حال، نهنگ‌های شیبا اینو به جابجایی مقادیر قابل توجهی از دارایی خود در صرافی‌ها ادامه داده‌اند. یکی از آخرین تراکنش‌های نهنگ‌ها شامل خروج از BinanceUS بود که اخیرا توسط Whale Alert شناسایی شد.
قابل توجه است که نهنگ دیگری شاهد جریان ورودی ۲.۴۱۶ تریلیون SHIB (18.94 میلیون دلار) در ساعت ۸:۵۲ بعد از ظهر (UTC) در ۱۹ جولای بود. تحقیقات زنجیره‌ای نشان می‌دهد آدرس ممکن است به BinanceUS وابسته باشد، اما صرافی آن را تأیید نکرده است.

اولین نقل‌ و انتقالات نهنگ‌های شیبا اینو، زمانی رخ داد که دارایی در ۰.۰۰۰۰۰۸ دلاری پس از سقوط به زیر این محدوده در ۱۷ جولای، در حال بهبود بود.

Shiba inu (SHIB) burn rate soars 393% despite recent drop - 1
قیمت شیب – ۲۰ تیر | منبع: Trading View

در بحبوحه افزایش بازار که توسط حکم SEC در مقابل ریپل ایجاد شده بود، شیبا اینو نتوانست موقعیت ثابتی را در بالای قلمرو ۰.۰۰۰۰۰۸ دلاری حفظ کند. این دارایی در ۱۵ جولای به ۰.۰۰۰۰۰۸۵۳ دلار افزایش یافت، و نوسانات اندکی داشت.

علیرغم چشم‌انداز نزولی، SHIB با افزایش ۰.۹۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، رشد ۴.۲۷ درصدی را در هفته گذشته حفظ کرد. این دارایی در حال حاضر در زمان انتشار این خبر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰ دلار معامله می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن‌ سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=64782
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x