ایستگاه خبر

قیمت شیبااینو با افزایش نرخ توکن‌سوزی افزایش یافت

ارسال حجم عظیمی از شیبااینو (SHIB) به یک کیف پول بلااستفاده، پس از دو ماه افت مداوم، قیمت را به منطقه سبز باز گرداند.

قیمت SHIB در 60 روز گذشته افتی 12 درصدی داشته است. با این حال، در 24 ساعت گذشته، ارزش این میم کوین پس از سقوط به زیر 0.00001 دلار در 1 می، سرانجام افزایش یافت.

طبق داده‌های crypto.news، قیمت shiba inu در 24 ساعت گذشته 1.25 درصد افزایش یافته است. این سکه در زمان نوشتن تقریباً 0.000010 دلار معامله می‌شود. این روند صعودی به لطف افزایش شدید نرخ سوزاندن دارایی به وجود آمد.

Shiba Inu price surged after a massive token burn - 1
قیمت شیبا اینو پس از سوزاندن گسترده توکن افزایش یافت

علاوه بر این، بر اساس داده‌های SHIB BURN، بیش از 2.25 میلیارد توکن SHIB در 24 ساعت گذشته به کیف پول‌های مرده ارسال شده است که نشان‌دهنده یک جهش 30940 درصدی در نرخ سوختن دارایی است.

Shiba Inu price surged after a massive token burn - 2
میزان سوزاندن شیب

 

بیشتر توکن‌های شیبااینو سوزانده‌شده متعلق به یک تراکنش 2 میلیارد SHIB به ارزش حدود 19900 دلار در زمان انتقال از کیف پولی است که در حال حاضر تنها 0.808 سکه ETH به ارزش 1500 دلار در زمان نگارش این خبر دارد.

علاوه بر این، افزایش قیمت میم کوین زمانی اتفاق می‌افتد که ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 20 میلیارد دلار افزایش یافته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap (CMC)، ارزش ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله تقریباً ۱.۸ تریلیون دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن‌ سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا