ایستگاه خبر

پورتال توکن‌سوزی شیبا اینو (SHIB) راه‌اندازی شد!

توسعه‌دهندگان شیبا اینو (SHIB)، از میم کوین‌های محبوب بازار کریپتو، از آغاز به‌کار پورتال توکن‌سوزی جدیدی خبر دادند که به‌دارنگان توکن‌ SHIB امکان کسب درآمد پسیو ازطریق سوزاندن توکن‌های خود می‌دهد.

پورتال توکن‌سوزی SHIB

کاربرانی که مایل به استفاده از این پورتال باشند باید توکن‌های خود را به‌یک آدرس کیف‌پول ارسال کنند که دارایی‌های آن قابل بازیابی نبوده و دسترسی به‌آنها برای همیشه ازبین خواهد رفت. این فرآیند با حذف تعداد کل توکن‌های درگردش آنها را کمیاب‌تر و با ارزش‌تر خواهد کرد.

هنگامی که تعداد محدودی از هر دارایی وجود داشته باشد ارزش نگهداری آن به‌مراتب بیشتر خواهد شد، زیرا نوسانات تاثیری کمی بر قیمت آن دارد. باید توجه داشت که این شرایط تنها یک نظریه بوده و ضمانتی بر صحت آن وجود ندارد، بلکه باید درعمل نتیجه‌ی توکن‌سوزی را مشاهده کرد.

پاداش‌های این پورتال

احساسات جامعه‌ی کاربری شیبا اینو تاحدی بر تصمیم‌گیری تیم توسعه‌دهنده تاثیر داشته است. در سایت رسمی این پورتال آمده است:

«جامعه‌ی کاربری شیبا اینو که به The Shib Army معروف است نظر خود را در این زمینه مستقیما بیان داشته و بازخورد پیوسته‌ای جهت ایجاد یک روش سیستماتیک برای افزایش ارزش توکن SHIB ارائه داده است».

توسعه‌دهندگان برای تشویق کاربران حاضر در این پورتال پاداش‌هایی به‌صورت درآمد پسیو ارائه می‌کنند. افرادی که توکن‌های SHIB را بسوزانند مالک توکن جدید به‌اسم burntSHIB شده و پاداش خود را به‌شکل توکن‌های RYOSHI، نام مستعار خالق پروژه‌ی شیبا اینو، دریافت خواهند کرد. ۰.۴۹٪ کارمزد تراکنش‌های RYOSHI بین دارندگان توکن burntSHIB توزیع خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

Source

https://coiniran.com/?p=50818
دکمه بازگشت به بالا