ایستگاه خبر

فلوکی اینو رقیب شیبا اینو به Binance Futures می‌پیوندد

بایننس فیچرز (Binance Futures) روز جمعه از راه‌اندازی قرارداد دائمی جدیدی برای فلوکی اینو (FLOKI) خبر داد. فلوکی اینو (FLOKI) میم‌کوین رقیب شیبا اینو با الهام از نژاد این سگ مشهور ساخته شده است.

قرارداد دائمی، که حداکثر 20 برابر اهرم را ارائه می‌دهد، در ساعت 4:30 بعد از ظهر 6 می (17 اردیبهشت) به اجرا درآمد. این اقدام بایننس به این میم‌کوین که محبوبیت و ارزش بازار آن در حال افزایش است مشروعیت بیشتری می‌بخشد.

قراردادهای دائمی نوعی از محصولات مشتقه است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا یک دارایی پایه، در این مورد فلوکی اینو، را بدون تاریخ انقضا بخرند یا بفروشند. این قراردادها به دقت قیمت لحظه‌ای دارایی را دنبال و موقعیت‌های خرید یا فروش را با اهرم تسهیل می‌کنند.

نرخ‌های تأمین مالی به طور دوره‌ای بین موقعیت‌های خرید و فروش، معمولا هر هشت ساعت یکبار رد و بدل می‌شود تا قیمت قرارداد نزدیک به قیمت لحظه‌ای دارایی پایه بماند. این مکانیسم تضمین می‌کند که قیمت دائمی قرارداد با ارزش واقعی دارایی مطابقت دارد، حتی اگر تاریخ انقضا وجود نداشته باشد.

قرارداد دائمی 1000FLOKIUSDT بر اساس ارزش 1000 توکن FLOKI است و با تتر (USDT)، استیبل کوین متصل به دلار آمریکا، تسویه می‌شود.

بایننس یک حالت چند-دارایی را پیاده‌سازی کرده است، که به کاربران اجازه می‌دهد قرارداد دائمی را با دارایی‌های متعدد و مشروط معامله کنند. این بدان معناست که معامله‌گران می توانند از رمزارزهایی مانند بیت کوین به عنوان حاشیه (مارجین) در هنگام معامله قرارداد دائمی 1000FLOKIUSDT استفاده کنند.

این غول رمزارزی همچنین اعلام کرده است که بر اساس شرایط ریسک بازار، ممکن است هر از گاهی مشخصات قرارداد دائمی 1000FLOKIUSDT را تعدیل کند که می‌تواند شامل تغییرات در حداکثر اهرم، حاشیه اولیه یا نیازمندی‌های حفاظتی مارجین باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا