ایستگاه خبر

بخش خدمات امانی بایننس (Binance Custody) هم‌اکنون از توکن‌های شیبا اینو و آدیوس پشتیبانی می‌کند!

براساس بیانیه‌ی رسمی صرافی بزرگ بایننس، بخش خدمات امانی این مجموعه که Binance Custody نام دارد هم‌اکنون از توکن‌های شیبا اینو (SHIB)، آدیوس (AUDIO)، Perpetual Protocol (PERP)، اسکیل نتورک (SKL) و اینجکتیو پروتکل (INJ) پشتیبانی می‌کند.

عملکرد موسسات خدمات امانی چگونه است؟

برخلاف موسسات مالی سنتی که تنها با مجوزهای قانونی قادر به ارائه‌ی خدمات امانی به ‌مشتریان هستند، رمز ارزها به افراد این امکان را داده‌اند تا به‌طور مستقل و بی‌نیاز از افراد واسطه به بانک‌های خودمختار تبدیل شوند. با این‌حال به‌دلیل شیوع و گسترش اقدامات مجرمانه در حوزه‌ی رمز ارزها، سرمایه‌گذاران نهادی برای حفظ امنیت دارایی‌های خود به متصدیان خدمات امانی نیاز خواهند داشت.

این متصدیان رمز ارز با ذخیره‌ی کلید‌های شخصی مشتریان، دارایی‌های آنان را تحت مدیریت خود درآورده و بیمه می‌نمایند. در شرایطی که شرکت‌هایی مانند Gemini و Nuri به خرده‌فروشان نیز خدمات کاستودی را ارائه می‌دهند، سایر حاضرین این بخش ازقبیل BitGo و Paxos تنها پذیرای مشتریان نهادی و دفاتر سرمایه‌گذاری خانوادگی هستند.

ویژگی‌های بخش خدمات امانی بایننس

بایننس که بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز ازنظر حجم مبادلاتی است، به‌ مشتریان بخش امانی خود طرح‌های بیمه نیز ارائه خواهد داد، Binance Custody برای اثبات امنیت سپرده‌های خود قصد دارد تا آزمون مستقل «SOC 2 Type 2» را اجرا و تکمیل نماید.

بایننس برای توزیع کنترل و نظارت بر دارایی مشتریان خود همواره از محاسبات چندجانبه‌ی امن (MPC) بهره می‌برد. بخش خدمات امانی بایننس در اوایل ماه جاری شروع به پشتیبانی از توکن‌های گالا (GALA)، زیلیکا (ZIL)، وینک (WIN) و ایمیوچبل اکس (IMX) کرد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی ارز دیجیتال AUDIO و پلتفرم آدیوس (Audius): سرویس پخش موسیقی غیرمتمرکز

Source

https://coiniran.com/?p=49901
دکمه بازگشت به بالا