ایستگاه خبر

ارتش شیبا اینو ۱۵۰ میلیون SHIB را طی روزهای گذشته سوزاند

ارتش شیبا اینو به سوزاندن توکن‌های SHIB و قفل کردن آن‌ها در کیف‌پول‌های غیرفعال جهت افزایش قیمت آن ادامه می‌دهد، اما تاکنون نتیجۀ مثبتی حاصل نشده است. در راستای تحقق راهکار توکن‌ سوزی بلندمدت SHIB، طی روزهای گذشته ۱۵۰ میلیون واحد از این میم کوین سوزانده شد، جامعۀ کاربری شیبا اینو نیز در هفتۀ پیش اقدام به نابودی ۱ میلیارد واحد از این توکن کرده بود.

حذف تقریبی ۲۰۰ میلیون SHIB

با استناد به اطلاعات موجود در اکانت رسمی Shibburn، سرویس رهگیری توکن‌ سوزی SHIB، طی روزهای گذشته تقریبا ۱۴۹.۶ میلیون واحد شیبا اینو به کیف‌پول‌های غیرقابل دسترسی منتقل و قفل شده است.

ارتش شیبا اینو 150 میلیون SHIB را طی روزهای گذشته سوزاند

بیشترین بخش این توکن‌ها برابر با ۸۷,۵۷۴,۱۳۲ عدد SHIB بود که در ۲۴ ساعت گذشته و با ۱۲ تراکنش سوزانده شد. پیش از آن نیز ۱۲,۷۳۸,۰۰۹، ۱۸,۸۷۵,۴۶۹ و ۳۰,۶۱۴,۶۲۴ واحد توکن طی سه مرحله از گردش حذف شد.

افزایش تعداد هولدرهای شیبا اینو

در روزهای آغازین هفتۀ پیش تعداد دارندگان شیبا اینو به نقطۀ عطفِ تاریخی تازه‌ای رسید. در کوین ایران نیز خواندیم که براساس اطلاعات ارائه شده ازسوی WhaleStats شیبا اینو به انتخاب نخست ۱۰۰ نهنگ‌ بزرگ اتریومی بدل شده و تعداد هولدرهای آن از مرز ۱۲۱۰۰۰۰ آدرس کیف‌پول عبور کرده است.

یکی از نهنگ‌های این میم کوین به نام «BlueWhale0159» در روز جمعه اقدام به خرید ۱۵۰ میلیارد واحد SHIB، معادل با ۱۷۵۰۵۰۰ دلار، کرد. این نهنگ هنوز مالک این توکن‌ها است و برخلاف سایرین آن‌ها را نفروخته یا به کیف‌پول دیگری انتقال نداده است.

پیشنهاد مطالعه: توکن‌ سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

Source

https://coiniran.com/?p=57545
دکمه بازگشت به بالا