رویدادهای دنیای کریپتو

سخنرانی اولین ایرانی در کنفرانس بلاک‌ چین‌ consensus 2019 نیویورک

یک ایرانی برای اولین بار در بزرگ‌ترین همایش رمز ارز و بلاک‌ چین در دنیا به ایراد سخنرانی و برگزاری workshop خواهد پرداخت. شایان اسکندری که از اعضای تیم کوین‌ ایران نیز می‌ باشد، در کنفرانس consensus سال جاری، به عنوان اولین ایرانی در این رویداد مهم سخنرانی خواهد داشت و ورکشاپی با عنوان «نشانه‌ ای از آینده» برگزار خواهد کرد.

شایان اسکندری کیست؟

محقق در حوزه امنیت و بلاک‌ چین؛ آقای اسکندری در حال حاضر مشغول تکمیل مطالعات دکترای خود با موضوع تاثیرات بلاک‌ چین بر جامعه و جرایم رایانه‌ ای در دانشگاه Concordia در کانادا می‌ باشد.

وی از سوی دیگر با چندین شرکت سرشناس در حوزه بلا‌ک‌ چین از جمله Bitaccess و ConsenSys Diligence، ‌مشغول همکاری است.

شایان، بر روی بسیاری از مقاله‌های دانشگاهی با موضوعات مختلف، ( از بررسی روان‌ شناسی بلاک‌ چین تا صرافی‌ های غیرمتمرکز ) کار کرده است.

از Consensus بیشتر بدانید

یکی ‌از مهمترین کنفرانس‌ های حال حاضر در دنیای بلاک‌ چین و کریپتوکارنسی است که از سال ۲۰۱۵ هر ساله در آمریکا برگزار می‌ شود .

‏ Consensus, گردهمایی سالانه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات است. شرکت‌ کنندگان در این همایش که شامل شرکت‌ های بزرگ، توسعه‌ دهندگان، موسسین و سرمایه‌ گذاران بزرگ دنیا می‌ شوند گرد هم می‌ آیند تا در مورد آینده صنعت، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در این کنفرانس جهانی، بازرگانان، توسعه دهندگان، دانشگاهیان، دانشجویان و افراد کنجکاو در زیر یک سقف برای اکتشاف، همکاری و بحث درباره آینده بلاک‌ چین و رمز ارز ها گرد هم می‌ آیند.

سخنرانان گذشته این همایش، همگی از سرشناس‌ ترین و متنوع ترین افراد تاثیرگذار در دنیای بلاک‌ چین، اعم از غول وال‌ استریت و حاکمان فورچون جهانی ۵۰۰، تا پیشگامان فعال در حوزه رمز ارز ها و توسعه دهندگان اصلی معروف‌ ترین رمز ارز های کنونی بوده‌ اند.

بعضی از نام‌ های معروفی که در این کنفرانس خواهید شنید :

‏? FedEx’s

‏? Fidelity

‏? Whitfiled Diffie

‏? Jack Dorsey

‏? David Chaum

⏺ زمان ورک‌شاپ شایان اسکندری :

سه‌شنبه ۱۴ May از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۲ بعد‌ازظهر

موضوع ورک‌شاپ :

(نشانه‌ای از آینده)
‏The Thing from the

بازی «نشانه‌ ای از آینده» یک بازی تخیلی است که برنده جوایزی نیز شده است.
شرکت‌ کنندگان در این بازی به صورت جمعی و در عین حال رقابتی برای توضیح موضوعات مختلف ممکن در آینده به چالش کشیده می‌ شوند. در این بازی معکوس دیرینه شناسی شرکت کنید.

کوین‌ ایران با پوشش خبری این کنفرانس، مثل همیشه شما را در جریان آخرین رویداد های دنیای رمز ارز ها و بلاک‌ چین قرار خواهد داد.

Image
https://coiniran.com/?p=29377
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x