ایستگاه خبر

استارت‌آپ ShareRing به شبکه خدمات بلاکچین چین اضافه شد

استارت‌آپ ShareRing که یک بستر بلاکچین برای اقتصاد اشتراکی است برای اضافه شدن به برنامه بلاکچین با پشتوانه دولت چین یعنی شبکه خدمات بلاکچین (BSN) انتخاب شد.

بر طبق گزارش خبرگزاری Coindesk، این استارت‌آپ یک بستر بلاکچین توسعه داده است که به شکل موثری می‌تواند به یکپارچه‌سازی خدماتی چون سفر، بیمه، لجستیک و بازار در یک بستر اشتراکی کمک کند.

بیانیه مطبوعاتی این شرکت اعلام کرده است که با همکاری شبکه خدمات بلاکچین به دنبال کاهش موانع ورود به بخش خدمات بلاکچین هستند. این اکوسیستم اشتراک‌گذاری، ‌می‌تواند تا حد زیادی در زمان و هزینه‌های ناشی از یکپارچه‌سازی بلاکچین و بستر‌های سنتی بکاهد.

مدیر ارشد ShareRing، تیم باس، اشاره کرد که تمرکز اصلی شرکت باید به گسترش گره‌ها و اعتبارسنج‌های شبکه آزمایشی و اصلی اختصاص یابد. وی افزود، حالا که گره‌هایی داریم که در شبکه خدمات بلاکچین مشغول به کار هستند، در حال ایجاد قابلیت دست‌یابی به مستندات فنی خود هستیم تا برنامه‌نویسان و شرکت‌ها بتوانند از ShareLedger و رابط برنامه کاربردی (API) ما برای پروژه‌‌های خود استفاده کنند.

شبکه خدمات بلاکچین چین پیش از این در ماه جولای اعلام کرد که ۶ بلاکچین عمومی مانند Tezos، Ethereum، NEO و IRISnet را با شبکه خود ادغام کرده است. با این اقدام، برنامه‌نویسان در این بلاکچین‌ها قادر هستند برنامه‌های غیرمتمرکزی بسازند و گره‌های شبکه را با استفاده از ذخیره‌سازی داده و پهنای باند مراکز داده خارجی شبکه خدمات بلاکچین (BSN) راه‌اندازی کنند.

بیشتر بخوانیم: اوراق مشتقه و بیمه ، مقایسه راه‌حل‌های شبه بیمه‌ای در دیفای

https://coiniran.com/?p=41181
دکمه بازگشت به بالا