ایستگاه خبر

SEC به دنبال حکم دادگاه برای مسدود کردن دارایی‌های BinanceUS است

SEC از یک دادگاه فدرال ایالات متحده خواسته است کل دارایی‌های BinanceUS را برای جلوگیری از اتلاف دارایی‌های موجود صرافی برای هر گونه قضاوت مسدود کند. Binance.US موظف است رمزارزها و فیات مشتریان را به دولت بازگرداند.

SEC قصد دارد دارایی‌های BinanceUS را مسدود کند

تقریباً 48 ساعت پس از اقدام قانونی علیه بایننس و بنیانگذار آن، چانگپنگ ژائو (CZ)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قرار است اقدامات شدیدتری را علیه این شرکت انجام دهد.

به گفته منابع نزدیک، آژانس از دادگاه فدرال واشنگتن دی سی خواسته است کل دارایی‌های Binance.US را مسدود کند و تمام سرمایه‌های مشتریان (کریپتو و فیات) را به کشور بازگرداند. این رگولاتور ادعا می‌کند این اقدام برای «جلوگیری از اتلاف دارایی‌های موجود برای قضاوت درباره رفتار متخلفانه متهمان، نادیده گرفتن قوانین ایالات متحده در طول سال‌ها» است.

شایان ذکر است، منابع می‌گویند که این دستور فقط برای دو شرکت هلدینگ آمریکایی بایننس اعمال می‌شود که گفته می‌شود ده‌ها حساب در مؤسسات مالی مختلف از جمله بانک سیلورگیت، پرایم تراست، بانک آکسوس و غیره دارند.

علاوه بر این، دستور منع با هدف جلوگیری از نابودی شواهد احتمالی توسط صرافی، CZ و شرکت‌های هلدینگ وی است. CZ باید رگولاتورها و دادگاهه را متقاعد کند که چرا نباید یک حکم اولیه علیه او و شرکت‌های هلدینگ آمریکایی‌اش تنظیم شود.

پیش‌تر اگر  SEC قبلاً از شرکت شما شکایت می‌‌کرد به این معنی بود که احتمالاً کار اشتباهی انجام داده‌اید. حالا به این معنی است که شما احتمالاً کاری را درست انجام می‌دهید. — کامرون وینکلووس (@cameron) 6 ژوئن 2023

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارند

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا