ایستگاه خبر

SEC و ریپل تصمیم‌گیری پرونده‌ی حقوقی را به پایان سال 2022 موکول کردند

مقامات ارشد ریپل (Ripple) و کمیسیون بورس و اوراق‌ بهادار (SEC) تصمیم‌گیری پرونده‌ی حقوقی و جلسات استماع را به روزهای پایانی سال جاری (2022/1401) موکول کردند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که در سال میلادی آینده (2023) نیز شاهد تداوم این پرونده باشیم.

این تصمیم درپی درخواستی ازجانب طرفین پرونده به قاضی مسئول آن Sarah Netburn تسلیم شد و مورد تایید وی واقع گشت. James Filan، وکیل مدافع این پرونده، اسناد مرتبط به این خبر را در یک پست توئیتری به‌اشتراک گذاشته است.

جدول‌ زمانی جدید

طی توافق جدیدی که صورت‌ گرفته است دفاعیه‌ی و شهادت ریپل باید تا پیش از روز دوم آگوست (11 مرداد 1401) و شکایات SEC باید تا دوم نوامبر (11 آبان 1401) به دادگاه تسلیم شود. به‌علاوه پاسخ‌گویی به‌ شکایات SEC نیز باید تا پیش از 20 دسامبر (29 آذر 1401) انجام پذیرد.

برنامه‌ی فوق درپی درخواست SEC برای زمان بیشتر جهت ثبت اعتراض خود به رای تجدیدنظر قاضی Netburn رخ می‌دهد. این دومین باری است که این سازمان نظارتی درخواست تمدید مدت رسیدگی به‌ این پرونده را مطرح کرده است.

SEC خواهان حذف بخشی از سخنرانی William Hinman، مدیر اجرایی سابق این سازمان، و همچنین نامه‌نگاری‌ها و اسناد وی از این پرونده است تا بتواند برگ برنده را دربرابر ریپل تصاحب کند.

اکنون بیش از دوسال از شکایت SEC از ریپل می‌گذرد و طی این مدت فراز و نشیب‌های متعددی طرفین این پرونده را فراگرفته است. در شهریور سال گذشته ریپل از اعضای کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواست تا دارایی‌های XRP خود را افشا کنند. Jeremy Hogan، وکیل ریپل، نیز پیش‌بینی کرده بود که صدور حکم اولیه تا پیش از ابتدای سال 2022 میسر نباشد.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با ریپل (Ripple) ، یک شبکه پرداخت فراملی بلاک‌چین

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا