ایستگاه خبر

SEC در حال ایجاد دپارتمانی جدید برای گفتمان با استارت آپ های ICO

آیا دپارتمان جدید SEC برای گفتمان با استارت آپ های ICO و دیگر استارت آپ ها موفق خواهد بود؟ این دپارتمان جدید چه نقشی دارد؟

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) در حال ایجاد دپارتمانی جدید برای گفتمان با استارت آپ های ICO

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا در حال راه اندازی دپارتمان جدیدی برای استارت آپ های مالی از جمله آنهایی است که در زمینه ICO فعالیت دارند. این کمیسیون قصد دارد با این کار ملزومات قانونی این استارت آپ ها را تسهیل کند. روز پنج شنبه اعلام شد که این دپارتمان جدید FinHub نام دارد و به عنوان نقطه مرکزی قانون گذاری اوراق بهادار عمل خواهد کرد تا با کارآفرینان و توسعه دهندگان در جهان فناوری مالی، به ویژه آنهایی که بر فناوری بلاک چین متمرکز هستند، تعامل داشته باشد.

از آنچه بیان شده چنین نتیجه گیری می شود که FinHub هم اطلاعات فراهم آمده توسط SEC را منتشر می کند و هم برای نوآوران بستری را فراهم می آورد که سوالات و ابهامات خود را مطرح کنند. این دپارتمان جدید همچنین با قانون گذاران داخلی و بین المللی در زمینه فناوری های نوظهور همکاری خواهد داشت.

SEC در حال ایجاد دپارتمانی جدید برای گفتمان با استارت آپ های ICO
sec-new-division

مدیریت FinHub

مدیریت FinHub را مشاور ارشد نوآوری و دارایی های دیجیتال کمیسیون بورس یعنی خانم Valerie Szczepanik بر عهده خواهد داشت؛ کارمندان سازمان FinHub نیز متشکل از تعدادی از مقامات SEC خواهند بود که قبلا در موضوعات مرتبط با فناوری های مالی کار کرده اند.

Szczepanik ابراز امیدواری کرده که راه اندازی FinHub بتواند مسیر شفافی را برای کارآفرینان، توسعه دهندگان و مشاوران آنها فراهم نماید تا بتوانند همکاری بیشتری با SEC داشته باشند. Jay Clayton رئیس هیات مدیره SEC در بیانیه ای اعلام داشت که این آژانس در صدد کار با سرمایه گذاران و دیگر مشارکت کنندگان در بازار در مورد موضوعاتی مانند اطلاعات سرمایه و خدمات مالی می باشد ولی همزمان با این همکاری می خواهد نقش خود را در محافظت از سرمایه گذاران حفظ کند.

بیشتر بخوانید: SEC: Op Ed رمز ارز ها را زیر نظر دارد، پس مراقب باشید اما هیجانی عمل نکنید

او ابراز داشت که FinHub یک کانون مرکزی جهت تلاش برای نظارت و ورود به نوآوری ها در زمینه بازار بورس و اوراق بهادار فراهم می آورد و سبب قانون گذاری مناسب در جاهای ضروری خواهد شد.

نظر شما چیست؟ این دپارتمان جدید را چقدر مفید ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.Source

https://coiniran.com/?p=25088
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x