ایستگاه خبر

اسکاراموچی شرکت‌ها را به نگهداری بیت‌کوین فرا می‌خواند

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، مدیر اجرایی سابق کاخ سفید، در مصاحبه‌ی اخیرش به Coindesk گفت که به‌دلیل رشد بی‌سابقه‌ی منابع مالی بهتر است شرکت‌های بیشتری از بیت‌کوین در ترازنامه‌ی خود استفاده نمایند. اسکاراموچی که بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Skybridge Capital است در گفتگوی همه‌جانبه‌ی خود در روز جمعه از افزایش عرضه‌ی منابع مالی به‌عنوان «مالیات پنهان آمریکایی‌ها» یاد کرد.

وی افزود:

«مدیران ارشد مالی (CFO) لازم است تا برای حفظ ارزش شرکت‌ها، جایگزین هوشمندانه‌تری را برای سرمایه‌گذاری درنظر بگیرند.»

اسکاراموچی معتقد است «بیت‌کوین از پتانسیل لازم برای استانداردسازی مجدد ارزش پولی برخوردار بوده و گزینه‌ی مناسبی برای طبقه‌ی کارگر و قشر متوسط جامعه خواهد بود. بیت‌کوین با بهره‌مندی از این ویژگی شاید بتواند روزی به ارز رایج جهانی تبدیل گردد. تنها مانع بیت‌کوین برای دستیابی به این مهم تبدیل شدن سریع دلار آمریکا به یک ارز دیجیتالی و رها شدنش از نفوذ پیوسته‌ی سیاست‌مداران خواهد بود.»

اسکاراموچی شرکت‌ها را به نگهداری بیت‌کوین فرا می‌خواند

شرکت Skybridge بیش از ۶۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین در اختیار دارد

پاسخ اسکاراموچی به دو پرسش که آیا ممکن است روزی شرکت وی دارایی‌های مبتنی بر اتریوم در اختیار داشته باشد و آیا نظر وی نسبت به دارایی‌های غیرمتمرکز مثبت است، «بله» بود. وی حتی معتقد است قیمت بیت‌کوین در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ هزار دلاری خواهد بود که قبلا پیش بینی کرده است.

رویکرد تند وی به امور سیاسی او را از هر دو جناح جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها رانده است. اسکاراموچی مدعی شد در صورتی که فعالیت‌های مالی‌اش عملکرد مساعدی داشته باشد مردم نسبت به دیدگاه‌های سیاسی وی بی‌تفاوت خواهند شد.

اسکاراموچی دامنه‌ی SkyBridgeBitCoin.com را بلافاصله بعد از خروجش از کاخ سفید ثبت نمود

وی دلیل علاقه‌ی وافرش به بیت‌کوین را طبیعت مقیاس پذیر آن توصیف نمود و افزود با بیشتر شدن قیمت این رمز ارز بر جذابیت آن نیز افزوده خواهد شد. نگرانی عمده‌ی وی نگرش غالبا منفی کابینه‌ی فعلی دولت آمریکا در رابطه با بیت‌کوین است، به‌طوری که دیدگاه‌های رییس جمهور سابق آمریکا دیگر وی را آزار نمی‌دهند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=44766
دکمه بازگشت به بالا