ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

سم بنکمن-فرید به دنبال حکم دادگاه برای بی‌اعتبار کردن مدارک دادستان

سم بنکمن-فرید، بنیانگذار صرافی رمزارز FTX که اکنون منحل شده است، از دادگاه خواست تا دادخواست‌های حقوقی دادستان را رد کند.

در این یادداشت که توسط مارک کوهن، وکیل سم بنکمن-فرید نوشته شده و در ۱ سپتامبر ارائه شده است از وزارت دادگستری به خاطر دادخواست‌های بی‌دلیل، بی‌اساس و گسترده‌اش علیه سم بنکمن-فرید انتقاد شده است.

به ویژه، اظهار داشته شده است که بیشتر نگرانی‌هایی که دولت مطرح می‌کند برای بررسی در این مرحله نامناسب‌اند. همچنین درخواست‌های دادستان با هدف ارائه شواهد غیرمرتبط و پیش‌داورانه در ارتباط با مساله مربوط به سوءرفتار، بدون وجود اتهام یا عدم وجود، تضعیف دفاع‌های احتمالی و تلاش برای اعتراف است.

این سند همچنین تأکید می‌کند که درخواست‌های دادستان فاقد پشتوانه قانونی بوده، علاوه‌براین، به صورت عملی قابل اجرا نیست و به احتمال زیاد رد خواهند شد.

درخواست محاکمه عادلانه برای سم بنکمن-فرید

این یادداشت زمانی منتشر می‌شود که بسیاری از پرونده‌های دیگر وزارت دادگستری نیز جهت مداخله در این پرونده تشکیل شده است.

در تاریخ ۲۹ اوت، وزارت دادگستری آمریکا اسنادی را با هدف جلوگیری از شهادت هیئت کارشناسان دفاعی بنکمن-فرید در محاکمه آتی او که قرار است در ماه اکتبر برگزار شود، تنظیم کرد. وزارت دادگستری بر این باور است که هیئت کارشناسان فاقد استانداردهای لازم برای مشارکت در دادرسی کیفری هستند و مدعی است که نظرات کارشناسی آن‌ها فاقد اعتبار است و این پتانسیل را دارد که سوگیری یا سردرگمی را در بررسی‌های هیئت منصفه وارد کند.

در عین حال، درخواست بنکمن-فرید از شاهدان متخصص همزمان با گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد محاکمه او که در ابتدا قرار بود در ماه اکتبر برگزار شود، ممکن است به مارس ۲۰۲۴ موکول شود.

نمایندگان قانونی بنکمن-فرید قبلاً ادعا کرده بودند که افشای دیرهنگام شواهد اضافی قابل توجه توسط دادستان های ایالات متحده (در ۲۹ اوت) می‌تواند به طور بالقوه چشم‌انداز او را برای یک محاکمه عادلانه تضعیف کند.

پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارند

Source

https://coiniran.com/?p=65273
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x