ایستگاه خبر

استقبال سامسونگ از ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد

استقبال سامسونگ از ارزهای دیجیتال روز به روز در حال افزایش است. شرکت سامسونگ، مستقر در کره جنوبی، بنیادی را برای پذیرش گسترده بیت کوین ایجاد می‌کند. اخیراً این غول فناوری از نسل دوم تراشه SE) Secure Element) خود و نرم افزاری پیشرفته برای تلفن‌های هوشمند رونمایی کرد. سامسونگ این تراشه را برای اطمینان از روند بوت شدن، حافظه ایزوله و پرداخت‌های مبتنی بر موبایل برای کاربران تلفن همراه طراحی کرده است.

S3FV9RR دارای استاندارد امنیتی استاندارد معیارها (CC) EAL 6+ است. استاندارد امنیتی دقیق برای محافظت از داده‌ها در گذرنامه‌های الکترونیکی و کیف پول‌های سخت‌افزاری رمزارز، می‌تواند S3FV9RR را به یکی از مطمئن‌ترین راه‌حل‌های تلفن همراه تبدیل کند.

سامسونگ اعلام کرده است که تراشه امنیتی با نام تجاری جدید از پرداخت‌های تلفن همراه کاربر و معاملات ارزهای دیجیتال آنها محافظت می‌کند. دونگهو شین، از مدیران ارشد سامسونگ گفت: سامسونگ برای محافظت از اطلاعات خصوصی کاربران در دستگاه‌های هوشمند تلاش می‌کند.

به دنبال این اخبار، سامسونگ همچنین با اعلام همکاری با ارزهای دیجیتال جمینی(Gemini)، تعهد خود به ارزهای دیجیتال را بیشتر کرد و خرید ارزهای دیجیتال را در تلفن‌های سامسونگ برای کاربران آمریکایی و کانادا آسان‌تر کرد.

اکنون کیف پول بلاکچین سامسونگ با برنامه موبایل Gemini ادغام شده و به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند مانده‌حساب حساب‌های ارزی خود را در برنامه سامسونگ مشاهده کنند.

با استقبال سامسونگ از ارزهای دیجیتال و پس از معرفی Blockchain Keystore در سال ۲۰۱۹، به یک رهبر پیشرو در پشتیبانی از ارزهای دیجیتال هوشمند تبدیل شده است. این شرکت در اوایل ماه گذشته، تیمی را با پلتفرم پرداخت ارز دیجیتال Swipe برای افزودن یک ویژگی پرداخت ارز دیجیتال به کیف پول سامسونگ تشکیل داد. این همکاری جدید در حالی صورت می گیرد که مبادلات ارزی دیجیتال در سراسر جهان به دلیل رکود قیمت بازار  با عدم اطمینان روبرو هستند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39217
دکمه بازگشت به بالا