ایستگاه خبر

سامسونگ مهندس ارشد بلاک چین سابق IBM را به استخدام خود درآورده است

خبرهایی که از گوشه و کنار دنیای فناوری به گوش می‌رسد، حاکی از آن است که سامسونگ الکترونیکس، اقدام به انتصاب یک معاونت ارشد جدید در بخش هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین کرده است.

آن‌طور که پیداست، وونگ اه یون که عنوان معمار ارشد راهکارهای بلاک چینی در IBM را در کارنامه دارد، به‌تازگی پروفایل لینکدین خود را با یک موقعیت شغلی جدید به‌روز کرده است. با این حال، مطابق اطلاعات ارائه شده، وی از ژانویه ۲۰۲۰ در موقعیت شغلی جدید خود در سامسونگ، مستقر شده است.

بنابر گزارش‌های منتشر شده توسط رسانه‌های محلی، وونگ قرار است بخش بلاک چین سامسونگ را که اکنون در قالب یک سازمان موقت درون دپارتمان فناوری‌های بی‌سیم این شرکت، سازمان‌دهی شده متحول کند.

به نظر می‌رسد وونگ مسئولیت نظارت بر توسعه‌ی بلاک چین و کسب‌وکارهای مرتبط با آن را در سامسونگ برعهده خواهد گرفت. گفتنی است سامسونگ هلث، یکی از سه پروژه‌ی راهبردی سامسونگ است که احتمالا ارتباط نزدیکی با حوزه‌ی تحت مدیریت وونگ خواهد داشت.

سامسونگ همواره برای ایفای نقش در توسعه‌ی فناوری بلاک چین و استفاده از آن برای تنوع‌بخشی به محصولات خود، ابراز علاقه کرده است. این غول کره‌ای صنعت الکترونیک در تلاش است تا سویه‌ای رمزارزدوستانه به خدمات خود بدهد.

Source

https://coiniran.com/?p=39182
دکمه بازگشت به بالا