ایستگاه خبر

ادامه پشتیبانی سامسونگ از رمز ارزها در جدیدترین مدل تلفن هوشمند S20

با رونمایی از سامسونگ گلکسی S20 شرکت بزرگ کره‌ای اعلام کرده است که سیستم امنیتی این مدل شامل یک پردازنده امنیتی است که تنها وظیفه‌اش حفاظت از pin، پسووردها، رمز ورود و کلید خصوصی بلاک‌چینی کاربران است.

سامسونگ همچنین توضیحات بیشتری در رابطه با جدیدترین محصول تلفن همراه خود ارائه داده است. عمر باطری در این مدل نسبت به مدل قبلی افزایش پیدا کرده و قابلیت‌های جدیدی برای عکاسی توسعه پیدا کرده است. در رابطه با کلید خصوصی و ویژگی‌های بلاک‌چینی مدل جدید، Galaxy S20 ویژگی‌های ذخیره رمز ارزی مدل پیشین را حفظ کرده است.

به گزارش خبرگزاری کوین‌دسک، سامسونگ ابتدا در مارس 2018 در گوشی Galaxy S10 یک کیف‌پول بلاک‌چینی برای ذخیره سازی رمز ارزها توسعه داده بود. در جولای همان سال  شرکت سامسونگ kit توسعه دهنده رونمایی کرد که به شرکت‌ها اجازه می‌داد برای این مدل از گوشی برنامه‌های غیرمتمرکز توسعه دهند. کاربران برای پرداخت‌های خود و استفاده از کیف‌پول اوریجینال سامسونگ در گوشی تلفن همراهشان تنها نیاز بود QR گیرنده را اسکن کنند.

در آن زمان کیف‌پول سامسونگ تنها از اتریوم و توکن‌های ER20 پشتیبانی می‌کرد. اما بعدتر سامسونگ از بیت‌کوین نیز پشتیبانی کرد. ترون نیز بعدها مورد پذیرش برنامه کیف‌پول بلاک‌چینی Galaxy S10 قرار گرفت.

 انتظار می‌رود تلفن همراه جدید Galaxy S20 از 6 مارچ وارد بازارهای جهانی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا