ایستگاه خبر

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین از نگاه سالی

بیت‌کوین امروز در شروع بازارهای آسیایی در اوج ۱۰۳۰۴ دلار معامله میَشد. در بازار آمریکای شمالی نیز قیمت بیت‌کوین به ۱۰۴۰۰ دلار رسیده بود. حرکت دیروز یک بازگشت از روند نزولی اصلاحی چند روز گذشته به زیر خط روانی ۱۰ هزار دلار بوده است. در روند اصلاحی نزولی قیمت بیت‌کوین سطح حمایتی ۹۷۳۶ را تست کرد. با رسیدن به زیر ۹۷۴۰ دلار سطح فشار خریداران که هفته پیش در حوالی ۶۸۵۴ بود، انتظار رشد قیمت دوباره را افزایش می‌داد.

نقاط مقاومتی برای افزایش قیمت نیز ابتدا ۱۰۲۵۱، ۱۰۲۳۹،۱۰۳۱۳، ۱۰۳۶۶ و ۱۰۳۹۷ در نظر گرفته می‌شوند. تحلیلگران به دقت در حال بررسی میانگین متحرک پنجاه ساعته و صد ساعتی هستند. مقاومت ۱۰۳۹۷ یک نقطه تکنیکال مهمِ فشار خریداران است که در قیمت  ۸۸۸۰ ظهور کرده بود. اصلاح صعودی بعدی  برای این محدوده از فشار خریداران ۱۱۶۲۲ دلار است. اگر قرار باشد بیت‌کوین روند صعودی را ادامه دهد، اهداف بعدی می‌توانند ۱۰۴۲۱، ۱۰۴۴۷، ۱۰۴۷۲، ۱۰۵۳۱ و ۱۰۶۱۵ باشند. در کنار وضعیت کنونی بازار معامله گران از افزایش تقاضا برای خرید بیت‌کوین در محدوده قیمت‌های ۱۰۰۶۰ و ۹۴۶۲ صحبت‌می‌کنند.

سالی، تحلیلگر خبرگزاری کریپتودیلی معتقد است که نقاط تکنیکال حمایتی برای بیت‌کوین ۹۹۴۸،  ۹۷۵۷ و ۹۳۷۰ باشند. نقاط مقاومتی نیز ۱۰۴۷۲، ۱۰۵۳۴ و ۱۰۶۵۲ هستند.

هشدار! این یک مشاوره سرمایه‌گذاری نیست و صرفا بازتاب نظر تحلیلگر خبرگزاری کریپتو دیلی است.

https://coiniran.com/?p=36890
دکمه بازگشت به بالا