ایستگاه خبر

پیش‌بینی قیمت اتریوم از نگاه سالی

اتریوم دومین رمز ارز بزرگ بازار نیز با صعودی خیره کننده در بازارهای آسیایی مواجه شده است. در بازار آمریکای شمالی نیز شب گذشته اتریوم ۲۳۹ دلار را لمس کرده بود. یک اوج قیمتی چند ماهه برای این رمز ارز محبوب.

نقاط استاپ انتخابی از نگاه سالی تحلیلگر کریپتودیلی برای اتریوم به ترتیب سطوح ۲۳۲، ۲۳۴، ۲۳۶، ۲۳۹ هستند. به طور ویژه قیمت در محدوده ۲۴۰ دلار مقداری مقاومت کرد. اهداف صعودی کنونی ناشی از فشار خریداران در محدوده ۱۵۴ دلار است. هدف بعدی در روند صعودی کنونی مرتبط با این محدوده از فشار خریداران ۲۷۴ دلار است.

روند صعودی کنونی زمانی آغاز شد که در اصلاح قیمت چند روز گذشته اتریوم قیمت ۲۱۷ دلار را در بازارهای آسیایی لمس کرده بود. اهداف صعودی برای اتریوم می‌توانند به ترتیب ۲۴۰، ۲۴۲، ۲۴۷، ۲۵۰، ۲۵۵، ۲۵۷، ۲۵۹ و ۲۶۰ دلار باشند. در نگاه اصلاحی تحلیلگران از سطوح پرپتانسیل حمایتی در ۲۱۱،  ۲۱۰ و ۲۰۷ دلار صحبت می‌کنند. اینها سطوحی هستند که بر اساس فشار خریداران در محدوده  ۱۱۶، ۱۴۲ و ۱۵۴ دلار شکل گرفته اند. تحلیلگران به دقت در حال ارزیابی همگرایی میانگین متحرکه ۵۰ ساعتی و ۱۰۰ ساعتی هستند.

نقاط حمایتی از نگاه سالی برای اتریوم ۲۳۰، ۲۲۶ و ۲۲۲ دلار هستند. نقاط مقاومتی نیز ۲۴۳، ۲۴۷ و ۲۵۰ دلار در نظر گرفته شده اند.

هشدار! این یک مشاوره سرمایه‌گذاری نیست و صرفا بازتاب نظر تحلیلگر خبرگزاری کریپتو دیلی است.

https://coiniran.com/?p=36893
دکمه بازگشت به بالا