ایستگاه خبر

همکاری رونالدو و بایننس برای ساختن NFT های نمادین تاریخ ورزش

کریستیانو رونالدو و بایننس با یکدیگر همکاری می‌کنند تا به طرفداران فوتبال فرصتی برای داشتن «یک قطعه نمادین از تاریخ ورزش» ارائه دهند.

قطعه نمادین تاریخ ورزش، کریستیانو رونالدو در حال ورود به NFT

فوق ستاره فوتبال از همکاری انحصاری خود با بایننس خبر داد. رونالدو اظهار داشت که این قرارداد چند ساله فرصتی برای هواداران خواهد بود تا «یک قطعه نمادین از تاریخ ورزش را داشته باشند» و بخشی از جامعه Web3 او باشند.

رونالدو در ویدئویی گفت:

می‌خواهیم در دنیای NFT تغییر دهیم و فوتبال را به سطحی بالاتر ببریم.

بایننس یکی از بزرگترین اکوسیستم‌های ارزهای دیجیتال است. اجزای اصلی آن شامل صرافی متمرکز بایننس و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است. BSC با ۴۰۷ پروتکل مختلف و ۵.۹۲ میلیارد دلار ارزش قفل شده، دومین بلاکچین پر استفاده (پس از اتریوم) است.

علیرغم این معیارهای چشمگیر، بایننس برای تقویت یک اکوسیستم بومی NFT پر رونق تلاش کرده است. PancakeSwap، صرافی غیرمتمرکز و پروتکل پیشرو بایننس، از نظر بازارهای NFT با تنها ۷۹ میلیون دلار حجم معاملاتی بیستم است (بازارهای اتریوم مانند OpenSea و LooksRare به ترتیب دارای ۳۱.۲۴ میلیارد دلار و ۲۳.۲۳ میلیارد دلار هستند).

بنابراین، همکاری با رونالدو می‌تواند به عنوان تلاشی از سوی بایننس برای ارزش بخشیدن به BSC و افزایش سهم بازار NFT بلاکچین تلقی شود. مدیر عامل بایننس «CZ» در این ریتوییت اعلامیه رسمی چنین اشاره کرد: «اکنون، ما شروع می کنیم.»

برای اشاره به دیگر همکاری‌های قابل توجه NFT در این هفته باید از انتصاب اخیر هنرمند و تهیه‌کننده موسیقی فارل ویلیامز به عنوان مدیر ارشد برند مجموعه Doodles یاد کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT 

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=57377
دکمه بازگشت به بالا