ایستگاه خبر

کیف پول کریپتوی Robinhood از سال آینده در دسترس عموم خواهد بود

کارگزاری Robinhood روز چهارشنبه اعلام کرد که برنامه کیف پول کریپتوی Robinhood را برای آزمایش نسخه بتا در ماه اکتبر راه‌اندازی می‌کند.

راه‌اندازی کیف پول کریپتوی Robinhood

از ماه آینده، کاربران می‌توانند رمز ارز خود را به‌صورت رایگان به کیف پول کریپتو جدید Robinhood منتقل کنند.

کریستین براون مدیر اجرایی Robinhood این خبر را امروز در کنفرانس Mainari 2021 Messari که در نیویورک در حال برگزاری است اعلام کرد. در اوایل هفته جاری، حساب کاربری Robinhood در توییتر بدون اشاره به جزئیات، به احتمال بالای راه‌اندازی کیف پول کریپتویی که به این پلتفرم می‌آید اشاره کرد.

 از ویژگی‌های محصول مورد علاقه شما چیست و چرا کیف پول؟

– Robinhood (RobinhoodApp) 20 سپتامبر ۲۰۲۱

از زمانی که براون اخبار را فاش کرد، این شرکت پست و وبلاگ رسمی خود را منتشر کرده است که نحوه عملکرد کیف پول‌های کریپتوی جدید را توضیح می‌دهد.

در حالی که مشتریان Robinhood برای مدتی قادر به خرید رمز ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و دوج کوین از طریق این کارگزاری بوده‌اند، این اولین بار است که می‌توانند دارایی‌های خود را از برنامه خارج کرده و به کیف پول خود منتقل کنند.

اپلیکیشن کیف پول موبایل جدید این شرکت حضانتی خواهد بود، به این معنی که کاربران کلید کیف پول خود را در دست ندارند و بنابراین، کنترل کاملی بر وجوه خود را ندارند. با این حال، عملکرد جدید به آن‌ها امکان می‌دهد رمز ارزها را در داخل و خارج از حساب Robinhood خود ارسال و دریافت کنند، به این معنی که کاربران با ذهنیت «نه کلیدها، و نه سکه‌های شما» قادر خواهند بود وجوه خود را به کیف پول‌های غیرحضانتی منتقل کنند.

از امروز، مشتریان Robinhood می‌توانند برای دسترسی زودتر به این کیف پول، به لیست انتظار بپیوندند. کیف پول کریپتو Robinhood از ماه اکتبر شروع به کار می‌کند و در اوایل سال ۲۰۲۲ برای همه قابل دسترسی است.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی کیف پول تراست ولت Trust Wallet + لینک دانلود

 

Source

https://coiniran.com/?p=47625
دکمه بازگشت به بالا