ایستگاه خبر

ارزهای دیجیتال در مرکز استراتژی تجاری رابینهود

به گفته استیو کویرک، مدیر کارگزاری رابینهود (Robinhood)، این شرکت توجه خود را به توسعه بین المللی معطوف کرده است، استراتژی‌ای که باعث می‌شود شرکت مستقر در سانفرانسیسکو بیشتر تمرکز خود را به ارزهای دیجیتال معطوف کند.

به گفته Quirk، این شرکت «تلاش‌های زیادی در مورد یافتن راه‌های مناسب برای گسترش [فهرست دارایی‌های رمز ارزی پشتیبانی شده] انجام می‌دهد.»

او روز چهارشنبه به CNBC گفت: «ما همچنین آرزو داریم که این برند را جهانی کنیم و این کار را ابتدا برای ارز دیجیتال انجام خواهیم داد.»

وقتی از کویرک خواسته شد منظورش را از «اول در کریپتو» توضیح دهد، گفت که «مسیری که [رابینهود] جهانی شود و بیشترین کشش را داشته باشد، احتمالاً از طریق کریپتو است.»

کویرک با استناد به جنبه‌های نظارتی بازار و «سایر جنبه‌ها» اضافه کرد که پشتیبانی قوی‌تر از دارایی‌های دیجیتال ممکن است «ساده‌ترین راه» برای جهانی شدن رابینهود باشد.

اهداف تهاجمی رابینهود

رابینهود سال گذشته در مرکز هیجانات سهام میم بود، زیرا کاربران به این برنامه روی آوردند تا سهام شرکت‌هایی مانند GameStop و AMC Entertainment را بخرند.

این شرکت در ژوئیه ۲۰۲ با ارزش ۳۲ میلیارد دلار وارد بورس شد. با این حال، از آن زمان، و به دنبال مشکلات اخیر، اکنون ارزش بازار آن تنها ۱۱.۹۶ میلیارد دلار است.

طبق آخرین گزارش درآمد رابینهود، تعداد کل حساب‌های پلتفرم معاملاتی تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۲۲.۷ میلیون رسید، اگرچه کاربران فعال ماهانه از ۱۸.۹ میلیون در سه ماهه قبل به ۱۷.۳ میلیون کاهش یافت.
اکنون، حداقل طبق گفته‌های Quirk، به نظر می‌رسد که شرط‌بندی بزرگ روی کریپتو بهترین شانس این شرکت برای بهبود نتایج است.

Robinhood در گزارش درآمد خود گفت:

Robinhood اهداف تهاجمی را برای فعالیت پلتفرم رمز ارزی خود در سطح بین المللی و در سال ۲۰۲۲ تعیین کرده است. این شرکت به پتانسیل عظیم اقتصاد کریپتو اعتقاد دارد و فرصت بزرگی را برای ارائه خدمات به مشتریان در سراسر جهان می‌بیند.

قرار بود ماه گذشته عرضه کیف پول‌های رمز ارزی رابینهود به شرکت در دستیابی به این هدف کمک کند.

این پروژه هنوز در مراحل اولیه خود است، و در حال حاضر تنها برای ۱۰۰۰ مشتری از بالای لیست انتظار در دسترس است. همچنین برداشت روزانه را به ۱۰ تراکنش با حداکثر ارزش ۲۹۹۹ دلار محدود می‌کند.

علاوه بر این، همانطور که جیسون وارنیک، مدیر مالی Robinhood در ماه گذشته گفت، افزودن ارزهای دیجیتال جدید ممکن است زمان ببرد.

به گفته وی، پس از گفتگو با رگولاتورها که هشدار داده‌اند ممکن است توکن‌های خاصی را به عنوان اوراق بهادار بدون مجوز تلقی کنند، این شرکت با احتیاط نسبت به افزودن دارایی‌های رمز ارزی جدید اقدام می‌کند.

در حال حاضر، Robinhood Crypto هفت ارز دیجیتال را فهرست کرده است: بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، بیت کوین SV (BSV)، لایت کوین (LTC)، اتریوم (ETH)، اتریوم کلاسیک (ETC) و دوج‌کوین (DOGE).

 

پیشنهاد مطالعه: گزارشی از بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=49737
دکمه بازگشت به بالا