ایستگاه خبر

رابین‌هود در تعداد معامله‌گران از کوین‌بیس پیشی گرفت

تعداد معامله‌گران رمز ارز کارگزاری آنلاین رابین‌هود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ از کوین‌بیس بیشتر بوده است.

کوین‌بیس در این سه ماه در مجموع ۶.۱ میلیون معامله‌گر فعال را در پلتفرم خود داشته است. در حالی که، رابین‌هود در همین زمان ۹.۵ میلیون مشتری رمز ارز را در پلتفرم خود ثبت کرده است که تقریباً ۴۶۰ درصد نسبت به رقم ۱.۷ میلیون نفری سه ماه آخر سال ۲۰۲۰ افزایش داشته است.

ولاد تنوف، مدیر عامل رابین‌هود، در ویدئویی که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت: «تعداد زیادی از فعالان عرصه‌ی رمز ارز به خاطر قیمت‌گذاری رقابتی و تجربه‌ی کاربری خوبی که داریم از پلتفرم ما استفاده می‌کنند.»

تنوف همچنین گفت که کار با رابین‌هود تجربه‌ی ساده‌‌ای برای خرید رمز ارزهاست و قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهد.

تنوف گفت: «هدف این است که بیشترین سود را به شما بدهیم.»

دلیل دیگر محبوبیت بیشتر رابین‌هود در جامعه‌ی کریپتو می‌تواند این باشد که میلیون‌ها نفر از آن برای تجارت سهام استفاده می‌کنند.

در حالی که رابین‌هود معامله‌گران رمز ارز بیشتری را به خود اختصاص داده است، اطلاعاتی از حجم معاملات در دست نیست. از طرف دیگر، حجم معاملات کوین‌بیس در سه ماهه اول ۳۳۵ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

کریستین براون، رئیس عملیات در رابین‌هود، گفت که ۲۰۲۱ سال بزرگی برای این شرکت بوده است زیرا محبوبیت رمز ارزها همچنان رو به افزایش است.

وی گفت: «از ابتدای سال تاکنون، تیم رمز ارز رابین‌هود بیش از ۳ برابر شده است و به رشد خود ادامه داده‌ایم. ما افراد شگفت‌انگیزی را استخدام کرده‌ایم که به ما کمک می‌کنند تا به سرعت و با اطمینان فعالیت‌های خود را پیش ببریم.»

رابین‌هود در حال حاضر خرید، فروش و نگهداری کریپتو را برای کاربرانش امکان‌پذیر کرده است. در ماه فوریه، این شرکت اعلام کرد که امکان واریز و برداشت رمز ارزها را نیز فراهم می‌کند.

شرکت رابین‌هود در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و در حال حاضر با هفت سکه تجارت می کند: بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH) ، بیت کوین SV (BSV)، اتر (ETH)، اتریوم کلاسیک (ETC) ، دوج کوین (DOGE) و لایتکوین ( LTC).

کوین‌بیس قرار است در ۱۴ آوریل در Nasdaq لیست شود.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم افزار استخراج رمزارزها (mining) -راهنمای کامل ۲۰۲۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=44994
دکمه بازگشت به بالا