ایستگاه خبر

ارائه‌ی خدمات وام‌دهی و استیکینگ رمز ارز از سوی Robinhood

پلتفرم مبادلاتی Robinhood که به‌خاطر کارمزدهای رایگان‌اش معروف است قصد دارد تا علاوه بر کیف‌پول بومی خود، خدمات وام‌دهی و استیکینگ رمز ارز را نیز به مشتریان خود ارائه کند.

Jason Warnick، مدیر ارشد مالی Robinhood، پیش از عرضه‌ی اولیه‌ی سهام (IPO) این پلتفرم در یک مصاحبه‌ی تلویزیونی اظهار داشت:

«Robinhood درحال سرمایه‌گذاری در حوزه‌های موردتوجه مشتریان خود است، این موارد شامل کیف‌پول، وام‌دهی و استیکینگ رمز ارزها خواهد بود. ما از این فرصت به‌خوبی استقبال نموده و از ارائه‌ی خدمات و محصولات متنوع‌ به کاربران خود بسیار خوشنود خواهیم شد.»

این پلتفرم مبادلاتی که در ایالت کالیفرنیا مستقر است درحال حاضر به مشتریان خود امکان خرید و فروش انواع رمز ارزها را می‌دهد، با این‌حال تریدرها از سرمایه‌گذاری سودی کسب نکرده و قادر نیستند دارایی‌های دیجیتال خود به کیف‌پول‌های خارجی منتقل کنند. Robinhood در ماه مارس به مشتریان خود گفت که به‌زودی یک کیف‌پول توسعه خواهد داد، این وعده روز گذشته نیز توسط مسئولین این پلتفرم مجددا تکرار شد اما همچنان تاریخ عرضه‌ی آن نامشخص است.

Robinhood، دیفای و عرضه‌ی اولیه‌ی سهام

در اوایل ماه جاری یک منبع موثق اعلام کرد که کیف‌پول Robinhood با پروتکل‌های امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) تعامل خواهد داشت. این نکته شاید صحبت‌های Warnick درخصوص ارا‌ئه‌ی خدمات وام‌دهی شبیه به DeFi را روشن سازد. عرضه‌ی اولیه‌ی سهام این پلتفرم هشت ساله در پنج‌شنبه‌ی همین هفته رخ می‌دهد و ارزش هر سهم از این شرکت که تحت‌عنوان HOOD شناخته می‌شود، حدودا ۴۰ دلار خواهد بود.

ارائه‌ی خدمات وام‌دهی و استیکینگ رمز ارز از سوی Robinhood

Robinhood برای جذب سرمایه‌ به این IPO، برنامه‌های تبلیغاتی خصوصی خود را با حضور سرمایه‌داران بزرگ انجام می‌دهد. سرمایه‌گذاران نهادی نیز گاهی سهام این پلتفرم را با قیمت بسیار پائینی خریده و پس از IPO با تکنیک دامپ آنها را به‌فروش می‌رساند.

در پایان لازم به ذکر است که ۱۷ درصد از درآمد سه ماهه‌ی نخست Robinhood از راه فروش میم کوین‌ها و ۳۴ درصد از کل درآمد بخش رمز ارز آن از معاملات دوج‌کوین حاصل شده است.

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

Source

https://coiniran.com/?p=46731
دکمه بازگشت به بالا