ایستگاه خبر

رابین هود خدمات کریپتوی خود را توسعه می‌دهد

ولاد تنف، مدیر عامل شرکت رابین هود ، اعلام کرد که این شرکت رمز ارزهای بیشتری را لیست می‌کند و کارمندان بیشتری استخدام خواهد کرد. این طرح توسعه در پی یک بحث و جدال بزرگ پیرامون حذف لیست سهام دوج و GME و اتهام به تبانی با وال‌استریت مطرح شد.

جاه‌طلبی‌های رابین هود در بازار کریپتو

در ویدئویی که روز پنجشنبه ارسال شد، تنف گفت این شرکت در حال کار بر روی ویژگی‌های کیف پول خود و لیست کردن کوین‌های جدید است.

«همانطور که مردم در رسانه‌های اجتماعی من را مسئول می‌دانند، من هم تیم کریپتو و مهندسان نرم‌افزار خود را مسئول می‌دانم. ما سعی خواهیم کرد که این کار را با بیشترین سرعت ممکن انجام دهیم. و ممکن است سکه‌های جدیدی را نیز به فهرست خود اضافه کنیم.»

تینف گفت: «ما احتمالاً در زمینه برقراری ارتباط با مشتری چندان موفق عمل نمی‌کنیم چون پیشنهاد ما چندان مقرون‌به‌صرفه نیست، با این حال اگر معاملات خود را در کوین‌بیس یا برخی دیگر از پلتفرم‌ها انجام دهید، حتی باید ۱-۲ درصد بیشتر بپردازید.»

مدیرعامل رابین هود در ادامه‌ی صحبت‌هایش به از دست دادن اعتمادی اشاره کرد که شرکت به دلیل حذف سهام GME و چند دارایی‌ دیگر متحمل‌شان شده بود. این شرکت در طی هیجانات رسانه‌های اجتماعی که باعث بالا رفتن قیمت‌ها شده بود، سهام GME و چند دارایی دیگر را از فهرست خود حذف کرد.

پیشنهاد مطالعه: کتاب کوچک بیت کوین (بخش ۱)

Source

https://coiniran.com/?p=44736
دکمه بازگشت به بالا