ایستگاه خبر

راه‌اندازی نسخه بتا کیف پول رمز ارزی رابین‌هود در ژانویه

رابین‌هود (Robinhood)، یک برنامه محبوب معاملات ارزهای دیجیتال و سهام، یک گام به معرفی نسخه بتای کیف پول رمز ارزی خود نزدیک‌تر شده است.

رابین‌هود در حال آماده شدن برای راه‌اندازی نسخه بتا کیف پول ارزهای دیجیتال خود در ماه آینده است.

این شرکت در یک پست وبلاگی در روز چهارشنبه اعلام کرد اکنون نسخه آزمایشی آلفای برنامه کیف پول آن تکمیل شده است. در طول این مرحله، این شرکت «به دنبال بازخورد از یک گروه فشرده از مشتریان» بود که نظرات خود را در مورد طراحی و عملکرد این کیف پول ارائه کنند.

در مرحله بعد، رابین‌هود نسخه آزمایشی بتا خود را به روی هزاران کاربر که در لیست انتظارند باز خواهد کرد. کریستین هال براون، مدیر عامل ارز دیجیتال این شرکت، گفته است این ویژگی در اختیار «ده‌ها هزار مشتری» قرار خواهد گرفت.

رابین‌هود در اطلاعیه خود از برخی از ویژگی‌هایی را که این کاربران درخواست کرده بودند، مانند محتوای آموزشی، کیف پول‌های متعدد برای دارایی‌های کریپتو مختلف و ویژگی‌های امنیتی خبر داد.

قابل ذکر است که رابین‌هود قصد دارد با متمایز کردن خدمات با حذف کمیسیون خود از کارمزدهای بلاکچین، وضعیت تراکنش‌ها را شفاف کند. در توضیحات آمده است:

مشتریانی که نسخه آلفا را در اختیار داشتند اعلام کردند که اطلاعات را در زمان انتقال به روشی ساده و قابل فهم می‌خواهند.

رابین‌هود در درجه اول یک برنامه معاملاتی سهام است که در سال ۲۰۱۸، به کاربران اجازه داد در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

با این حال، در غیاب کیف پول کریپتو، کاربران تنها می‌توانستند سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال خود را به عنوان موجودی نقدی برداشت کنند. این محدودیت به طور گسترده توسط جامعه کریپتو مورد انتقاد قرار گرفت و رابین‌هود در ابتدا اعلام کرد که در سپتامبر ۲۰۲۱ کیف پول رمز ارزی خود را معرفی خواهد کرد.

رابین‌هود گفت که لیست انتظار کیف پول‌هایش در عرض ۳۰ روز پس از اعلام ۱ میلیون کاربر جذب کرد. همچنین گفت، در مجموع، بیش از ۱.۶ میلیون نفر برای استفاده از آن ثبت نام کرده‌اند.

این شرکت اعلام نکرده است که نسخه نهایی کیف پول خود چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=49061
دکمه بازگشت به بالا