ایستگاه خبر

رابرت کیوساکی : تا می‌توانید بیت کوین بخرید!

بیت کوین در ماه‌های اخیر موفقیت چشمگیری داشته است و تنها طی چهار یا پنج هفته با ۵۰درصد افزایش قیمت مواجه شده است. جای تعجب نیست که این مورد از چشم سرمایه‌گذاران در سراسر جهان دور نمانده است. رابرت کیوساکی کارآفرین معروف و نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول (Rich Dad Poor Dad) در خصوص افزایش قیمت اخیر اظهار نظر کرد. وی گفت که افزایش قیمت بیت کوین در برابر طلا و نقره و دلار، مرگ دلار را نشان می‌دهد.

او در توییتی اعلام کرد: «رونق بیت کوین در مقابل طلا و نقره. این چه معنی‌ای دارد؟ این بدان معناست که بهتر است تا جایی که می‌توانید بخرید. قطار در حال حرکت است. دلار دارد می‌میرد. نقره هنوز برای همه مقرون‌به‌صرفه‌ست. همانطور که دلار سقوط می‌کند، آنچه مهم می‌شود قیمت نیست، بلکه این است که شما چند سکهٔ طلا، نقره یا بیت کوین در اختیار دارید.»

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع کسب درآمد از بیت کوین و رمزارزها

رابرت کیوساکی اخیراً گفت که فکر می‌کند سرمایه‌گذاران باید بدون توجه به نتیجهٔ انتخابات ریاست جمهوری، بیت کوین و نقره خریداری کنند. این سرمایه‌گذار مدت‌هاست که علیه بانک مرکزی ایالات متحده، به دلیل چاپ میلیاردی دلار در هر سال اعتراض کرده است:

«بدیهی است که من می‌خواهم ترامپ پیروز شود. ما دو کتاب با هم نوشته‌ایم. پسران او دوست من هستند. با این حال من از حق شما برای رای دادن حمایت می‌کنم. صرف‌نظر از اینکه چه کسی برنده می‌شود، نقره، طلا و بیت کوین بخرید.»

اگرچه شاید بسیاری از افراد حرفی از مرگ دلار نمی‌زنند ولی بر سر این توافق دارند که بیت کوین در سال‌های آتی عملکرد بهتری خواهد داشت.

Source

https://coiniran.com/?p=42017
دکمه بازگشت به بالا