ایستگاه خبر

عرضه اولین محصول Ripple X با کتابخانه جاوا برای XRP Ledger

Ripple X ، پلتفرم توسعه‌دهنده باز با پشتیبانی شرکت Ripple Labs، اولین پروژه خود را ارائه داده است. تیم RippleX در توییتر خود اعلام کرد که یک کتابخانه جاوا راه‌اندازی کرده است که دفتر XRP را به مخزن GitHub XRP Ledger Foundation متصل می‌کند.

برنامه‌های کاربردی احتمالی در فضای مالی
جزئیات فنی این پروژه نشان می‌دهد که توسط یک برنامه اپن سورس با عنوان «rippled» تأمین می‌شود. در حالی که تیمی از توسعه‌دهندگان C ++ پروژه را مدیریت می‌کنند، این برنامه همچنان می‌تواند به پل‌های برنامه‌های جاوا و دفتر XRP کمک کند.

این کتابخانه دارای معماری چند واحدی است که با Maven، ابزاری اتوماسیون مبتنی بر جاوا ساخته شده است. کاربران می‌توانند عبارات seed، کلیدهای عمومی و آدرس کیف پول را به همان کدگذاری Base58Check تبدیل کنند که کیف‌پول‌های XRP را در یک واحد تأمین می‌کند.

در حالی که RippleX کتابخانه را نقطه عطف مهمی می‌داند، برخی از کاربران به سرعت از این که از C ++ به عنوان پایگاه کد خود استفاده می‌کند، انتقاد کردند. به هر حال، همانطور که یک کاربر توییتر اشاره کرد، برنامه rippled یک اجرای کامل پروتکل XRP Ledger – مبتنی بر C ++ است. DevNullProd در توییت خود توضیح داد که کتابخانه چه می‌کند:

«کتابخانه‌هایی از این دست به توسعه‌دهندگان اجازه می دهد تا ویژگی‌های XRPL را در محیط های موجود ادغام کنند. راه حل‌های سازمانی بسیاری در جاوا (به ویژه در دنیای مالی) پیاده‌سازی شده است. این کتابخانه به کسانی که بومی‌اند اجازه می‌دهد از قابلیت XRPL استفاده کنند. »

|| بیشتر بخوانید:‌ آشنایی با ریپل (Ripple) ، یک شبکه پرداخت فراملی بلاک چین ||

 

یک سال نسبتاً شلوغ برای Ripple Labs
به نظر می‌رسد این شرکت بر توسعه فعال بلاکچین تمرکز کرده و از موفقیت نسبی‌اش در ابزار نقدینگی درخواستی (ODL) دست کشیده است. حق ثبت اختراع RippleX به تازگی در ۲۲ آگوست ارسال شده است و RippleX و دو محصول دیگر معروف به “Ripple X” و “Ripple Impact” را به عنوان ابزاری برای پرداخت الکترونیکی و پاداش‌های پولی با ارزهای فیات توصیف می‌کند.

به غیر از پرونده ثبت اختراع، Ripple همچنین اقدامات قابل توجهی را در اواخر سال انجام داده است. فقط دیروز مشخص شد که آزمایشگاه Ripple فروش ۴ میلیون سهام مشترک MoneyGram را به پایان رسانده است. فروش در مدت ۱۵ روز به پایان رسید، در حالی که سهم MoneyGram قابل توجه بود. سخنگوی Ripple توضیح داد که این فروش به معنای وجود مشکلی میان دو شرکت نیست، و فقط با انگیزه سود در سرمایه‌گذاری Ripple MoneyGram انجام شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42611
دکمه بازگشت به بالا