ایستگاه خبر

ریپل ۱۳۰ میلیون XRP را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرد!

طی چند ساعت گذشته، XRPL Monitor چندین معامله‌ی بزرگ را شناسایی کرد. طی این معاملات حدود ۱۷۴ میلیون XRP جابجا شد که بیشتر آن توسط ریپل (Ripple) – شبکه‌ی پرداخت و تبادل مبتنی بر بلاک‌چین – انجام شده بود. حالا سوال اصلی فعالان بازار رمزارزها در مورد اثرات این جابجایی‌ها بر قیمت XRP است. آیا شاهد افزایش قیمت خواهیم بود، یا کاهش آن؟

به محض اینکه قیمت XRP به همراه بیتکوین و سایر رمزارزهای بازار شروع به صعود کرد، XRPL Monitor متوجه شد طی یازده ساعت گذشته ۱۷۴.۴ میلیون XRP جابجا شده است. بزرگترین بخش این انتقال یعنی حدود ۱۳۰ میلیون XRP  توسط شبکه ریپل انجام شده بود.

در شرایطی که قیمت بیت‌کوین دوباره بالا رفته و بانک مرکزی آمریکا طرح تزریق نقدینگی به بازار را در حجم نامحدود ارائه کرده است، تاجران XRP نظرات خود را درباره قیمت آینده آن به اشتراک گذاشتند.

انتظارات قیمت XRP: روندی صعودی

این واقعیت که مقادیر زیادی XRP توسط ریپل وارد بازار شده است معمولاً به‌عنوان نشانه‌یی از یک روند نزولی در نظر گرفته می‌شود، اما این بار تاجران عقیده‌ی دیگری دارند.

اکنون که بیت‌کوین ۱۴.۸۳ درصد افزایش یافته و اتریوم هم ۱۴.۰۶ درصد صعود کرده است، طبق اطلاعات CoinMarketCap، تحلیلگران معتقدند صعود قیمتی برای سومین سکه بزرگ رمزارزها یعنی XRP نیز اتفاق خواهد افتاد.

تحلیلگران در TradingView در حال به اشتراک‌گذاری نظرات خود درباره قیمت صعودی XRP هستند. البته پیشبینی‌های آنها به قیمت بیشتری اشاره می‌کند و انتظار دارند XRP به سمت ۰.۳۰ دلار حرکت کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37802
دکمه بازگشت به بالا