ایستگاه خبر

همکاری ریپل با برترین دانشگاه چینی برای برنامه تحقیقاتی بلاک چین

موسسه تحقیقاتی چینی THUIFR، اعلام کرد که به زودی برنامه بورس تحصیلی با تمرکز روی سیاست قانون گذاری جهانی و توسعه بلاک چین راه اندازی می کند.

موسسه تحقیقاتی فین تک (THUIFR) در دانشگاه Tsinghua واقع در پکن، هفته ی گذشته اعلام کرد که به زودی برنامه بورس تحصیلی با تمرکز روی سیاست قانون گذاری جهانی و توسعه بلاک چین را راه اندازی می کند. برای دانشجویان برگزیده امکان بازدید از شرکت ها و حضور در رویدادهای مربوطه فراهم خواهد شد.

Ivy Gao، مدیر همکاری و توسعه ی بین المللی دانشگاه، گفت این ابتکار عمل به منظور ارائه‌ ی «دید جامع» از سیاست های قانون گذاری در حوزه‌ ی بلاک چین ایجاد شده است که به اعتقاد وی به دانشجویان برای «تحقیقات آینده یا شغل در زمینه ی فناوری بلاک چین» کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: کسب و کار ها چگونه می توانند از پتانسیل های بلاک چین استفاده کنند؟

Eric van Miltenburg، معاون ارشد ریپل گفت:

«هدف این برنامه، فراهم کردن فرصت تحقیق روی بلاک چین و همکاری نزدیک با دانشگاه بلاک چین ریپل برای دانشجویان است. ما برای حمایت از THUIFR در این جهت بسیار مشتاق هستیم و بی صبرانه انتظار شروع این برنامه را می کشیم».

همکاری ریپل با برترین دانشگاه چینی برای برنامه تحقیقاتی بلاک چین
Ripple Partners With Chinese University for Blockchain Research Program/ Source

در ماه ژوئن، ریپل اعلام کرد که ۵۰ میلیون دلار برای تحقیقات آکادمیک روی بلاک چین در دانشگاه اختصاص داده است. در آن زمان، این همکاری با ۱۷ دانشگاه از سراسر جهان، از جمله در آمریکا، استرالیا، برزیل، کانادا، اروپا، هند و کره جنوبی ایجاد شد.

پروژه های تحقیقاتی بلاک چین از موسسات آموزشی سراسر جهان از سوی سازمان های دولتی نیز حمایت می شوند. اوایل ماه جاری، وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد که ۴.۸ میلیون دلار برای دانشگاه هایی که روی پروژه های تحقیق و توسعه ی موضوعات مرتبط با بلاک چین کار کنند، در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید: برنامه آموزشی جدید Scaling Bitcoin برای توسعه دهندگان

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & Image
https://coiniran.com/?p=27412
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x