ایستگاه خبر

جایگاه دوم ارزشمندترین شرکت‌های حوزه‌ی رمز ارزها به ریپل تعلق گرفت

شرکت پرداخت مبتنی بر بلاک چین ریپل در سری C جذب سرمایه خود موفق به جذب ۲۰۰ میلیون دلار شد. این سرمایه‌گذاری توسط شرکت‌های Tetragon، Japan’s SBI Holdings و Route 66 Ventures انجام گردید. ریپل قصد دارد با سرمایه‌ی جذب شده پذیرش ارز دیجیتال XRP و بلاک چین XRP Ledger را تقویت و افراد مستعد جدیدی را استخدام کند.

شرکت ریپل که در سانفرانسیسکو مستقر است براساس گزارش جذب سرمایه سری C، دارای ارزش ۱۰ میلیارد دلاریست. طبق گزارش Messari، ریپل با پشت سر گذاشتن دیگر شرکت‌های حوزه‌ی رمز ارزها پس از بیت مین در جایگاه دوم ایستاده است. ریپل همچنین هجدهمین شرکت باارزش در میان استارتاپ‌های جهان شد. این درحالیست که از نظر شرکت تحقیقاتی Hurun، ریپل ۵ میلیارد دلار ارزش دارد. ریپل در حال حاضر بیش از ۳۰۰ مشتری برای شبکه‌ی پرداخت جهانی RippleNet دارد و مدیرعامل این شرکت انتظار دارد در سال آتی میلادی مشتریان شرکت ۳۰ تا ۴۰ درصد و حجم معاملات این شبکه بیش از ۶۰۰ درصد رشد کند.

راه حل On-Demand Liquidity (ODL) با اهرم XRP ریپل در زمان نگارش این خبر از بازارهای مکزیک، فیلیپین و استرالیا پشتیبانی می‌کند و این شرکت قصد دارد این شیوه‌ی پرداخت را در سال ۲۰۲۰ در سراسر آسیا و اقیانوسیه (APAC)، اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) و آمریکای لاتین گسترش دهد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=35715
دکمه بازگشت به بالا