ایستگاه خبر

ریپل درصدد گسترش و توسعه‌ی محصولات پرداخت مبتنی بر XRP در سرتاسر جهان است

ریپل به‌تازگی اقدام به انتشار یک آگهی استخدامی کرده که با واکاوی آن می‌توان دریافت که این استارتاپ مستقر در سان‌فرانسیسکو در تلاش است تا محصولات پرداخت مبتنی بر XRP خود را در سرتاسر جهان گسترش دهد.

بنابر شواهد به‌دست آمده پیداست که ریپل درصدد است به قلمرو‌های جدیدی پا بگذارد و ابزارهای ویژه‌ای برای پایش نقدینگی و تغییرات بازار توسعه بدهد.

در بخشی از آگهی استخدامی ریپل آمده است:

ریپل در حال رشد است و ما به‌دنبال یک توسعه‌دهنده‌ی کمی هستیم تا بتوانیم به کمک او نقدینگی XRP و تغییرات آن را در بازار، رصد کنیم. ما می‌خواهیم محصولات پرداخت خود را در بازارهای جدید سرتاسر جهان گسترش دهیم.

آن‌طور که پیداست قرار است نیروی تازه‌استخدام‌شده‌ی ریپل به تیم بازارهای نهادی این شرکت بپیوندد تا بتواند به داده‌ها و نحوه‌ی عملکرد صرافی‌ها و بازارهای رمزارزی خارجی دسترسی پیدا کند. همچنین انتظار می‌رود این فرد بتواند با مهندسان ریپل و دانشمندان علوم داده برای توسعه‌ی یک سامانه‌ی داده‌ی بی‌نقص همکاری کند.

گفتنی است موقعیت شغلی یادشده در خارج از دفتر نیویورک ریپل واقع است و توسعه‌دهنده‌ی موردنظر باید بتواند از پس توسعه‌ی ابزارها و اپلیکیشن‌های تحلیلی برای ارزیابی ریسک بازار و پایش شاخص‌های نقدینگی بربیاید.

Source

https://coiniran.com/?p=40035
دکمه بازگشت به بالا