ایستگاه خبر

ریپل یک سوم سهام خود را در مانی گرام می‌فروشد

ریپل (Ripple) و مانی گرام (Moneygram) در سال ۲۰۱۹ یک همکاری استراتژیکی را با هم آغاز کردند. اکنون بعد از یک سال، ریپل تقریبا یک سوم سهام خود را در مانی گرام به فروش می‌گذارد. این اولین باری است که ریپل چنین اقدامی می‌کند و دلیل آن هنوز مشخص نیست.

طبق پرونده‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، ریپل دارای ۶.۲۲ میلیون سهم مانی گرام همراه با ضمانت خرید تا حداکثر ۵.۹۵ میلیون سهم اضافی برای ارزش کل سهام ۱۲.۲ میلیون است.

اکنون ریپل تصمیم گرفته است تا ۴ میلیون سهم بفروشد که نزدیک به ۳۳.۳ درصد از کل سهام آن می‌شود. این مقدار شامل سهام دربردارندهٔ ضمانت نیز هست. حتی اگر دلیل فروش مشخص نشده باشد، ریپل همچنان ۳.۲۲ میلیون سهم خواهد داشت که به معنای ۴.۴۴ درصد از مانی گرام است.

در سال ۲۰۱۹ هنگامی که مشارکت طرفین آغاز شد، ریپل سهام مانی گرام را ۴.۱۰ دلار خریداری کرد که باتوجه به قیمت سهام در آن زمان، عدد درخشانی محسوب میشد. با این حال وقتی اوضاع سال ۲۰۲۰ غیرقابل پیش‌بینی شد، مانی گرام به رشد دیجیتالی سرویس‌های خود اشاره کرد و ارزش سهامش سر به فلک کشید. قیمت سهام آن امسال ۲۶۰ درصد رشد کرد و چهارشنبه در ۷.۴۲ دلار بسته شد. بنابراین ریپل با فروش سهام خود سود قابل‌توجهی کسب خواهد کرد.

Source

https://coiniran.com/?p=42270
دکمه بازگشت به بالا