ایستگاه خبر

ریپل در پی عرضه اولیه عمومی سهام خود

برد گارلینگهاوس، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال ریپل در CNBC گفت که این شرکت در حال بررسی امکان IPO (عرضه اولیه عمومی سهام) پس از حل و فصل پرونده‌اش با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است. شایان ذکر است، شکایتی که توسط SEC علیه این شرکت تنظیم شده است بیش از یک سال است که ادامه دارد، اما ریپل مطمئن است که این پرونده می‌تواند تا سال ۲۰۲۲ پایان یابد.

شکایت از ریپل سرانجام به پایان می‌رسد

این شرکت با ششمین ارز دیجیتال بزرگ، XRP، پرداخت‌‌های بین‌المللی را تسهیل می‌کند. هزینه انجام تجارت با تبدیل فیات به دارایی دیجیتال کاهش می‌یابد و تراکنش سریع‌تر و راحت‌تر می‌شود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این شرکت و گارلینگهاوس (Garlinghouse) را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم کرده است. SEC ادعا می‌کند این دارایی دیجیتال به صورت غیرقانونی ارائه شده است. با این حال، این شرکت استدلال کرده است که نباید آن را همانند یک اوراق بهادار در نظر گرفت.

گارلینگهاوس گفت امیدوار است کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از این به پرونده این شرکت رسیدگی نکند. وی خاطرنشان کرد که مطمئن است آژانس روند را کند نخواهد کرد.

بازار کریپتو در تنگنا

اظهارات گارلینگهاوس در بحبوحه سقوط قیمت ارزهای دیجیتال است که میلیاردها دلار از ارزش بازار را از بین برده است. بر اساس گزارش CoinGecko، رمز ارز XRP نیز در ۳۰ روز گذشته ۴۲ درصد کاهش یافته است.

سهام شرکت‌های مرتبط با رمز ارزها نیز کاهش یافته است. سهام کوین‌بیس در سال جاری ۷۵ درصد کاهش یافته است، در حالی که رابین‌هود که معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد، نزدیک به ۵۰ درصد کاهش داشته است.

با وجود آن، گارلینگهاوس گفت که این تجارت به رشد خود ادامه می‌دهد. در سه‌ماهه اول سال، حجم محصول پرداخت‌های فرامرزی XRP، بالغ بر ۸ میلیارد دلار در مقابل ۱ میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته بود.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۴ خرداد) – کاهش نرخ بازدهی در بازار نزولی اخیر

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=57293
دکمه بازگشت به بالا