ایستگاه خبر

مدیر فنی Ripple یکی از نهنگان XRP است!

دیوید شوارتز، مدیر فنی Ripple ، اوایل این هفته گفت که چه مقدار از XRP موجود متعلق به او است که مقدار قابل توجهی است و می‌توان او را یک نهنگ XRP قلمداد کرد.

شوارتز یکی از معماران اصیل XRP Ledger است. در توییتی که اخیراً منتشر شد، وی فاش کرد که وقتی قیمت سومین رمزارز دنیا به ۱ دلار برسد، کار خود را ترک خواهد کرد. شوارتز همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ XRP دارد که ارزش آن ۶۱۰،۰۰۰ دلار با قیمت‌های امروز تخمین زده می‌شود.

|| بیشتر بخوانید: آشنایی با ریپل (Ripple) ، یک شبکه پرداخت فراملی بلاک چین ||

اگرچه وی درمورد میزان دقیق XRP که در اختیار دارد چیزی نگفته است، اما تصریح کرد که کمتر از ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار XRP دارد. با قیمت‌ فعلی ۰.۶۱ دلار، این میزان XRP معادل ۶،۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار است.

«بیایید فقط بگوییم بیش از ۱ میلیون و کمتر از ۱۰ میلیون»
– دیوید شوارتز (JoelKatz) 24 نوامبر ۲۰۲۰

طبق معمول، کاربران توییتر حرفهای زیادی برای گفتن داشتند. برخی از آنها سؤال کردند که چرا مدیر فنی Ripple به نسبت دیگر مدیران مانند کریس لارسن که میلیاردها رمزارز دارد، XRP بسیار کمی در اختیار دارد. دیگران حدس زده بودند که دیوید به جای تعداد زیادی از XRP، حقوق و سهام شرکت Ripple را انتخاب کرده است.
مدیر فنی Ripple امسال جزئیات زیادی راجع به فعالیت‌های خود در حوزه رمزارز ارائه داد. در ماه اکتبر، شوارتز نشان داد که چقدر از فروختن مقدار زیادی BTC ،ETH و XRP به قیمت ارزان پشیمان شده است.

به تازگی، شوارتز گفته است که در هنگام تجارت آلتکوین‌هایی مانند FLASH ،TIX ،KUDOS ،DICE ،KIND ،VEZT ،BEE ،AMP ،NRN ، SIG و PRYZE که بی ارزش بودند حداقل ۳۰۰،۰۰۰ دلار ضرر کرده است.

در حالی که او فردی خطرپذیر است و دوست ندارد همه تخم‌مرغ‌های خود را در یک سبد قرار دهد، هنوز مقادیر قابل توجهی BTC ،XRP، و مقدار کمی BAT و ETH و مقادیر بسیار ناچیزی از چند رمزارز دیگر در اختیار دارد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42286
دکمه بازگشت به بالا