ایستگاه خبر

علیرغم مشکلات موجود، شرکت ریپل در اروپا مدیرعامل استخدام می‌کند!

شرکت ریپل در حال استخدام مدیرعاملی در اروپا برای شبکه پرداختی‌های بین مرزی خود است. این شرکت می‌خواهد حضور خود را در بازار اروپا توسعه دهد و هر کسی که عهده‌دار این مقام شود، مسئول این تلاش‌ها خواهد بود. این فرد استخدامی جدید در دفتر لندن کار خواهد کرد و گزارش‌ها را مستقیما به آشش بیرلا (Asheesh Birla) خواهد داد که از اعضای قدیمی این شرکت است. این فرد جدید مسئول ایجاد مشارکت‌های استراتژیک در اروپا خواهد بود و با دیگر مدیرعاملان منطقه‌ای باید هماهنگی داشته باشد. این فرد روابط حکومتی ریپل را پشتیبانی خواهد کرد و بروز و نمود این شرکت بزرگ بلاک چینی را در رسانه‌ها کنترل خواهد کرد.

فرد مذکور باید حداقل ۱۵ سال در زمینه شرکت‌های فینتک تجربه داشته باشد. فرد مذکور همچنین باید آشنایی عمیقی با صنعت پرداخت جهانی داشته باشد و توانایی رهبری تیم‌هایی که افراد آن دارای تخصص‌های مختلف هستند را داشته باشد. حضور ریپل در اروپا به دنبال مشکلاتی مطرح می‌شود که در ایالات متحده برای این شرکت بزرگ پیش آمده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده رسما از ریپل شکایت کرده است و این شرکت را به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده متهم کرده است.

شرکت ریپل قبل از ماجرای شکایت کمیسیون بورس اعلام کرده بود که در ایالات متحده شفافیت قانونی لازم در زمینه رمز ارز‌ها وجود ندارد و بنابراین در اندیشه انتقال دفاتر اصلی خود به جایی دیگر است. بریتانیا و سوئیس در میان مقصد‌های احتمالی ریپل ذکر شده‌اند. اخیرا حکومت ایالات متحده به برخورد سخت‌گیرانه‌ای با اکوسیستم کریپتو روی آورده است که این ممکن است بسیاری از سرویس‌ها و کسب و کار‌های رمز ارزی را فراری دهد. نظر شما چیست؟ آیا ریپل در اروپا بهتر می‌تواند به فعالیت‌های خود ادامه دهد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43208
دکمه بازگشت به بالا