ایستگاه خبر

شرکت ریپل به فعالیت خود در ایالات متحده ادامه خواهد داد!!

شرکت ریپل اعلام کرده که مباحثه حقوقی اخیر بر توانایی عملکرد آن در ایالات متحده تاثیری نخواهد گذاشت. این شرکت اعلام کرده که همه محصولات آن در ایالات متحده به کار خود ادامه خواهند داد و این شرکت معتقد است که بیشتر حجم معاملات XRP در خارج از ایالات متحده و در جا‌هایی که قوانین شفافی وجود دارد، صورت می‌گیرد. ریپل ابراز داشته که کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با این اقدامات خود به سرمایه‌گذاران خرد و بیگناه XRP ضربه زده است.

ریپل در ۲۹ دسامبر اعلامیه‌ای را منتشر کرد که در آن به اتهامات کمسیون بورس پاسخ داده بود، اتهاماتی که منجر به خارج شدن XRP از لیست بسیاری از صرافی‌های برجسته شد. اتهام این شرکت این است که اوراق بهادار ثبت‌نشده را ارائه داده است. علیرغم این اتهامات، ریپل ابراز داشته که به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد و از همه محصولات و مشتریان خود در ایالات متحده و خارج پشتیبانی خواهد کرد.

این شرکت اعلام کرده که فعالیت‌های آن تحت تاثیر شرکت‌ها و صرافی‌های داخل ایالات متحده قرار نخواهد گرفت. این شرکت ابراز داشته که بیشتر حجم معاملات XRP در خارج از آمریکا صورت می‌گیرد. این شرکت بر این باور است که اکثریت مشتریان آن در خارج از ایالات متحده هستند. بنا به گفته شرکت ریپل، قوانین واضحی برای استفاده از XRP در کشور‌هایی مانند بریتانیا، ژاپن، سوئیس، سنگاپور و غیره وجود دارد.

ریپل البته به بیان این موضوع نپرداخته است که آیا فرار صرافی‌ها بر نقدینگی XRP و محصولات پرداختی بین مرزی ریپل تاثیر خواهد گذاشت یا نه؟ ریپل از کمسیون بورس و اوراق بهادار انتقاد کرده و ابراز داشته که این اقدامات باعث لطمه زدن به تریدر‌های خرد شده است و در میان مشارکان بازار آشفتگی ایجاد کرده است. ریپل به انتقاد از قوانین کریپتویی ایالات متحده پرداخته و این قوانین را دارای شفافیت لازم نمی‌داند.

شرکت ریپل اعلام کرده که در دادگاه در برابر این اتهامات بی‌اساس از خود دفاع خواهد کرد. این دادگاه از ۲۲ فوریه ۲۰۲۱ شروع خواهد شد و در آنجا تصمیم گرفته می‌شود که آیا فروش توکن‌های XRP از جانب این شرکت غیرقانونی بوده است یا نه؟ این در حالی است که صرافی‌هایی مانند کوین بیس و بیترکس اقدام به توقف ترید XRP کرده‌اند و این باعث شده که قیمت این دارایی در روز‌های گذشته با کاهش زیادی روبرو شود. امیدواریم که این دادگاه پیش‌رو بتواند شفافیت لازم را برای سرمایه‌گذاران XRP و صنعت کریپتو فراهم کند.

Source

https://coiniran.com/?p=42870
دکمه بازگشت به بالا