ایستگاه خبر

مدیرعامل ریپل سکوت را می‌شکند و در مورد اتهامات کمیسیون بورس می‌گوید!

مدیرعامل ریپل اخیرا در تویتر خود تعدادی از مواردی را که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل پرونده کرده است، ادعا‌های ثابت‌نشده خوانده است. برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) ادعا می‌کند که نمی‌تواند به صورت عمومی در مورد همه جزئیات سخن بگوید اما با این وجود، تعدادی از موضوعات کلیدی را مورد بحث قرار خواهد داد.

گارلینگهاوس ابراز داشت که ریپل کنترلی بر لیست شدن یا نشدن XRP در صرافی‌ها ندارد و این فرآیند کاملا غیرمتمرکز و متن باز است. اما او در مورد این ادعای کمیسیون بورس که ریپل برای ورود خود در کوین بیس و Gemini پول پرداخت کرده است، مستقیما توضیحی نداد. مدیرعامل ریپل معتقد است که سرمایه‌گذاران ریپل هنوز به این شرکت اعتماد دارند.

گارلینگهاوس همچنین اظهار داشته که انگیزه‌های مالی‌ای که شرکت برای شرکا و همکاران خود فراهم آورده کاملا قانونی هستند. او به انگیزه‌هایی که شرکت ریپل برای استفاده از محصولات خود فراهم آورده است، اشاره می‌کند و ابراز می‌دارد که همه شبکه‌های پرداختی از چنین انگیزه‌هایی استفاده می‌کنند.

گارلینگهاوس ابراز داشته که جواب قانونی ریپل در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد. او اظهار داشته که این فرآیند آهسته انجام می‌شود و اوضاع آرام به نظر می‌رسد اما چیز‌های زیادی در پشت صحنه در جریان است. او در ادامه می‌گوید که در خلال هفته‌های آینده، جواب اولیه شرکت ریپل پرونده خواهد شد. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که یک کنفرانس پیش از محاکمه بین طرفین در ۲۲ فوریه روی خواهد داد.

اتفاقات اخیر بیش از همه به سرمایه‌گذاران خرد XRP ضربه زده است. قیمت این رمز ارز بعد از اعلام خبر شکایت کمیسیون بورس با افت شدیدی روبرو شد و تنها چند روزی است که این افت قیمت مقداری احیا شده است. نظر شما چیست؟ عاقبت شرکت ریپل چه خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=43055
دکمه بازگشت به بالا