ایستگاه خبر

ریپل به دنبال برپایی کریدور پرداخت XRP در برزیل است

یکی از مدیران ارشد ریپل می‌گوید این شرکت درصدد توسعه‌ی کریدورهای پرداخت مبتنی بر XRP در برزیل و دیگر نقاط دنیاست.

برزیل در کانون راهبرد توسعه‌ی کسب و کار ریپل در آمریکای جنوبی قرار دارد. مرجان دلاتین، رئیس بخش بانکداری جهانی ریپل طی مصاحبه‌ای با برنامه‌ی فیوچر آو فایننس در یوتیوب این را گفته و افزوده است که رپیل به طور فعالانه‌ای در تلاش است تا در برزیل دست به توسعه یک کریدور پرداخت بزند.

دلاتین در ادامه اضافه کرده است:

ما می‌خواهیم خدمات خود را به مناطق مختلف گسترش دهیم و در این راه با چالش‌های زیادی روبه‌رو هستیم. پیش‌تر در فیلیپین دست به ایجاد یک کریدور پرداخت زدیم و اکنون سراغ برزیل رفته‌ایم. بنابراین بگذارید اعتراف کنم که برنامه و نقشه‌ی راهی بزرگ برای توسعه‌ی کسب و کار ریپل در سر داریم.

گفتنی است زیرساخت ریپل برای برزیل می‌تواند با گسترش دامنه‌ی استفاده از فناوری نقدینگی مبتنی بر تقاضا (ODL) دسترسی به جریان نقدی آنی را تسهیل کند؛ در حالی که معمولا بیشتر بانک‌ها و موسسات مالی سنتی، این قابلیت را با هزینه‌های گزافی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

دلاتین همچنین تصریح کرده است که تمرکز ریپل بر توسعه‌ی محصولی که بتواند به صورت پویا نقدینگی را تامین کند، می‌تواند با ایجاد رفاه بیشتر برای مشتریان و بانک‌ها پرداخت‌های برون‌مرزی را ساده‌تر کند؛ این همان چیزی است که فناوری ODL به دنبال آن است.

Source

https://coiniran.com/?p=39437
دکمه بازگشت به بالا