ایستگاه خبر

مانی گرام با پشتوانه ریپل، با مشارکت eWallet در امارات متحده عربی توسعه می‌یابد

به نقل از خبرگزاری u.today، شریک تجاری ریپل، مانی‌گرام، همکاری خود را با خدمات مالی دیجیتال (DFS LLC) که به صورت غیرمستقیم به بانک اسلامی دبی متصل است، آغاز کرده است.

این سرمایه گذاری مشترک به میلیون‌ها کاربر eWallet اجازه می دهد تا از طریق طیف گسترده‌ای از اپراتورهای کیف پول موبایل، پرداخت‌های آنی و کم هزینه را به بیش از ۲۰۰ کشور دنیا انجام دهند. این خدمات از طریق برنامه‌های تلفن هوشمند، درگاه‌های وب و رابط‌های مستقیم که از API استفاده می کنند قابل دست یابی است.

در این مطلب خبری که توسط PR Newswire منتشر شده، اشاره شده است که MoneyGram برای گسترش حضور خود در خاورمیانه و ادامه دادن به رشد دیجیتال در سطح جهان، با DFS LLC همکاری کرده است. به علاوه کشور امارات متحده عربی یکی از بزرگترین کشور‌ها در زمینه حواله پول است.

eWallet که توسط بانک مرکزی امارات قانون گذاری شده و دارای مجوز است، به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا پول را از طریق برنامه تلفن همراه و بدون نیاز به داشتن حساب بانکی (بر خلاف کیف پول‌های موبایل و برنامه‌های پرداخت دیگر) به صورت آسان و امن انتقال دهند. برای این کار، کاربران باید شناسه امارات و یک سیم کارت ارائه شده توسط یک اپراتور مخابراتی محلی داشته باشند. این راه‌حل پرداخت دیجیتال در تصاحب Digital Financial Services LLC است و از مشارکت بین دو بانک Etisalat و Noor به وجود آمده است. این فناوری به کشور امارات فرصت انتقال به یک اقتصاد آزاد بدون پول نقد را اعطا می‌کند.

جان مکافی می‌گوید که XRP توسط مانی‌گرام استفاده نمی‌شود

در یک توییت تازه، این شخصیت برجسته دنیای رمزارز‌ها، رمزارز ریپل (XRP) را بی‌ارزش دانسته و تأکید کرده که مانی‌گرام به مشتریان خود استفاده از این ارز مجازی را توصیه نمی‌کند. وی توضیح می‌دهد که رمزارز‌ها ذاتا بدون اعتماد هستند و با آن‌ها شما نیازی به اعتماد کردن به بانک یا هر سیستم پرداخت متمرکز ندارید. او مخصوصا از مانی‌گرام نام برد. وی رمزارز‌ها را نه به عنوان یک طبقه دارایی، بلکه به عنوان یک روش جایگزین برای پرداخت که مستقل از بانک و دولت است، می‌داند.

https://coiniran.com/?p=39729
دکمه بازگشت به بالا