ایستگاه خبر

میلیارد‌ها دلار XRP توسط ریپل و MoneyGram تسویه شده است!!

الکس هولمز (Alex Holmes)، مدیرعامل MoneyGram، اخیرا در مصاحبه‌ای با CNN از مشارکت شرکت خود با ریپل سخن گفته است. او در این مصاحبه اشاره کرده که حدودا ۱۸ ماه از مشارکت آنها با ریپل می‌گذرد و هدف آنها از این مشارکت، توسعه استفاده جهانی از فناوری بلاک چین است. هولمز بر اهمیت تسویه‌های آنی که توسط رمز ارز XRP فراهم می‌شود، تاکید کرد. او به مشکل تراکنش‌های بین مرزی و کندی این تراکنش‌ها اشاره کرد که این اهمیت راه‌حل XRP را نشان می‌دهد. این راه‌حل باعث انجام تراکنش‌های بین مرزی به صورت آنی می‌شود. مشارکت ریپل و MoneyGram یکی دیگر از کاربرد‌های بلاک چین را به نمایش می‌گذارد.

هولمز در ادامه ابراز داشت که دسترسی به نقدینگی برای این صنعت تحول‌آفرین است زیرا این امر سریع‌ترین سرعت تراکنش را تضمین می‌کند. مشارکت ریپل و MoneyGram در ژوئن ۲۰۱۹ توسط ریپل اعلام شد. ریپل یک شرکت بلاک چینی واقع در سان فرانسیسکو است که مالک ۱۰ درصد از سهام شرکت سنتی انتقال پول واقع در دالاس است.

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، در مورد نتایج این مشارکت صحبت کرد و اظهار داشت که میلیارد‌ها دلار به کمک رمز ارز XRP تسویه شده است. MoneyGram سال گذشته شروع به استفاده از این رمز ارز برای آزمایش حواله‌ها کرد و در حال حاضر از نقدینگی فوری این رمز ارز در پنج مجرای حواله جهانی استفاده می‌کند.

اما بنا بر گزارش U.Today، منتقدان ریپل بر این باورند که این شرکت برای انتقال ۵۲ میلیون دلار به صندوق‌های MoneyGram هزینه پرداخت کرده است و با استفاده از این هزینه بوده که به این امتیاز دست یافته است. علیرغم وجود بحران جهانی، کسب و کار دیجیتال MoneyGram عملکرد بسیار خوب و موفقیت‌آمیزی داشته است. این شرکت اینک برای یازده ماه متوالی است که رشد می‌کند و دلیل اصلی این رشد، استفاده از فناوری موبایل است. اپلیکیشن این شرکت رشد ۲۲۰ درصدی تراکنش‌ها را در این مدت تجربه کرده است. سهام MoneyGram از ابتدای سال تا کنون حدود ۲۲۹ درصد رشد داشته است.

نظر شما چیست؟ آیا مشارکت ریپل و MoneyGram تحول‌آفرین خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42639
دکمه بازگشت به بالا