ایستگاه خبر

افزایش بیت کوین استخراج‌شده Riot Blockchain در سه ماه سوم سال

شرکت استخراج بیت کوین Riot Blockchain دوشنبه گزارش سود خود را در دوره سپتامبر ارائه داد و به صعود قابل توجه درآمد و قدرت هش از یک سال پیش با برنامه‌هایی برای ادامه توسعه و افزایش بیت کوین استخراج‌شده اشاره کرد.

با گزارش بیش از ۲.۴ میلیون دلار درآمد استخراج، شرکت Castle Rock، درآمد خود را از مدت مشابه در سال ۲۰۱۹  ۴۲٪ افزایش داده است. درآمد استخراج این شرکت به وضوح علاوه بر افزایش قدرت هش، از افزایش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین (BTC ، -۰.۵۷) در طول سه‌ماه سوم سال سود برده است.
پرونده‌ها نشان می‌دهد که ۲۲۲ BTC در Q3 2020 استخراج شده، که ۴۱ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته و کمی کمتر از ۲۲۷ BTC در سه ماه دوم ۲۰۲۰ است.مدیر عامل شرکت جف مک گونگال به CoinDesk گفت در سال ۲۰۱۹، Riot منحصراً به استخراج بیت کوین روی آورد. پیش از این، این شرکت همچنین litecoin (LTC ، -۲.۵۱٪) و بیت کوین نقد (BCH ، -۱.۷۸٪) را استخراج کرده بود.
Riot ظرفیت کنونی استخراج ۵۵۶ پتا هش در ثانیه (PH / s) را گزارش داد، و هدف خود را در رسیدن درآمد Q2 اعلام کرد، که نشان دهنده افزایش ۴۵۰ درصدی نسبت به قدرت هش Q3 2019 101 PH / s است.

کوین ایران - نمودار

Riot قصد دارد از طریق چهار قرارداد خرید با Bitmain برای مجموع ۱۶۶۰۰ دستگاه S19-Pro، به طور تهاجمی به گسترش عملیات استخراج خود ادامه دهد. این شرکت انتظار دارد تحویل و استقرار تدریجی ماشین‌های جدید تا پایان سه ماه دوم ۲۰۲۱ انجام شود.
همزمان با افزایش بیت کوین استخراج‌شده و افزایش قیمت ۱۱۴ درصدی سال گذشته این رمزارز، نقدینگی Riot از ۷.۲ میلیون دلار در سه ماه دوم به ۹ میلیون دلار در سه ماه سوم رسیده است. ذخایر نقدی آن از ۹.۱ میلیون دلار به ۳۰.۱ میلیون دلار در مدت مشابه افزایش یافته است.
سهامداران از زمان استقرار کامل سخت‌افزار استخراج رمزارز در نیمه دوم ۲۰۱۸ کمترین ضرر سه ماهه خود را داشته‌اند. ضرر هر سهم در سه ماه سوم سال به ۰.۰۴ دلار کاهش یافته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰٪ بهبود داشته است.
سهام Riot در پایان روز دوشنبه با ۳.۵۰ دلار معامله شد که ۳۲ درصد بیشتر از آغاز سه ماه چهارم است. آنها تا به امروز بیش از ۲۰۰٪ افزایش داشته‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41931
دکمه بازگشت به بالا