ایستگاه خبر

تولید بیت‌کوین شرکت Riot Blockchain در مقایسه با سال گذشته بیش از 400 درصد افزایش یافت

شرکت استخراج Riot Blockchain که سهام آن در بورس نزدک نیز عرضه شده است، به‌تازگی گزارشی درخصوص تولید بیت‌کوین خود منتشر نمود. این شرکت توانسته است با افزایش قدرت استخراجی خود تا بیش از 400 درصد بیشتر از سال گذشته بیت‌کوین تولید نماید. محدودیت‌های شدیدی که بر ماینرهای کشور چین اعمال شده است به شرکت‌هایی همچون Riot فرصتی برای توسعه‌ی عملکرد خود داده است. این شرکت اعلام کرد که با خرید 43500 دستگاه جدید Bitmain روند صعودی فعلی را حفظ خواهد نمود.

Riot Blockchain تولید خود را افزایش می‌دهد

شرکت آمریکایی استخراج بیت‌کوین Riot Blockchain در گزارشی که در پنج‌شنبه‌ی گذشته منتشر نمود از رشد 400 درصدی تولید و عملیات خود درمقایسه با سال گذشته خبر داد. این شرکت با تولید 243 بیت‌کوین در ژوئن امسال، پیشرفت قابل توجهی نسبت به ژوئن سال پیش با استخراج تنها 48 بیت‌کوین داشته است. Riot Blockchain از ابتدای سال جاری توانسته است 1167 بیت‌کوین استخارج کند و یک جهش 130 درصدی را نسبت به سال پیش برای خود ثبت نماید.

یکی از دلایل اصلی این پیشرفت را می‌توان خروج ماینرها از کشور چین دانست. پس از اعمال محدودیت‌های نظارتی شدید در کشور چین، افت نرخ هش شبکه‌ی بیت‌کوین فرصتی به سایر شرکت‌های این حوزه داد تا سود مناسبی کسب نمایند. به‌نظر می‌رسد که پس از این تنظیم سختی شبکه که بزرگ‌ترین افت نرخ هش بیت‌کوین در طول تاریخ است، اکنون فرصت مناسبی برای ورود به حوزه‌ی استخراج این رمز ارز باشد.

تولید بیت‌کوین شرکت Riot Blockchain در مقایسه با سال گذشته بیش از 400 درصد افزایش یافت

این موقعیت تا زمانی که تعدادی از ماینرهای چینی موفق شوند منزل جدید برای خود بیابند، ادامه خواهد داشت. داده‌های سایت Hashrate Index حاکی از این است که بین 30 تا 40 درصد این نرخ هش به ایالات متحده مهاجرت خواهد کرد. ناگفته نماند که با‌توجه به مسائل مربوط به لاجستیک تجهیزات استخراج بیت‌کوین، این مهاجرت نرخ هش ممکن است تا یک سال دیگر به‌طول انجامد.

برنامه‌ی توسعه‌ی Riot Blockchain

گسترش عملیات استخراج در Riot Blockchain درحال انجام است، این شرکت در ماه‌های گذشته اعلام کرد که 42000 دستگاه ماینر Antminers S19j از Bitmain به قیمت 138.5 میلیون دلار خریداری کرده است. این اقدام از ماه نوامبر قدرت بسیاری برای Riot Blockchain به ارمغان خواهد آورد. ناگفته نماند که این شرکت پایگاه‌ داده‌ی استخراج بیت‌کوین Whinstone در ایالت تگزاس را در ماه می خریداری کرده است. این پایگاه‌ داده مکانی ایده‌ال برای انتقال ماینرهای خریداری شده‌ی Riot Blockchain خواهد بود.

در زمان نگارش این خبر ارزش هر سهم شرکت Riot Blockchain در بورس نزدک معادل 32.83 دلار بوده است.

پیشنهاد مطالعه: ده روش ساده برای کسب درآمد از رمز ارزها

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا